Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [szukam] systemu logowania
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
bobersun
witam ^^ mam takie małe pytanie smile.gif czy można skądś sciagnąc gotowe skrypty które umozliwiły by rejestracje urzytkowników oraz puźniejsze ich zalogowanie smile.gif oraz aby po zalogowanu userzy mogli np. zaglądać do którychś działów etc. taki mini portal aby zrobic smile.gif szukałem na stronkach ze skryp[tami ale tak naprawde to niewiem gdzie tam tego szukac ^^'' ewentualni czy ktos ma taki skrypt i mogłby udostepnic kod na pm ^^'' (wątpie aby ktos chciał oddawać owoc własnej pracy no ale moze ktos dobroduszny sie znajdzie ^^)
ewentrualnie gdyby był na sieci jakis poradnik w jezyku polskimjak takie cos napisac byłbym wdzieczny za link ^^
ps. czy taki system wymagał by oprócz php jakichs baz sql ?
fones
SQL... no raczej, ale są tesh portale opierajace sie na plikach tekstowych. Jezeli dysponujesz baza danych to niestety polecam Ci php Nuke, niestety bo ja osobiscie za nim nie przepadam... ale coz dobry portal z tego moze byc. Jeżeli chcesz bazowac na plikach tekstowych to byl taki maly portalik... zaraz zraz jak on tam miał... aaaa... jPORTAL (http://jportal2.com/index.php)

Najlepij napisac samemu... to nic ze ******* dlugo sie pisze ;p
pozdro guitar.gif
bobersun
no własnie rzecz w tym iz baze zajmuje forum ^^ niby moge od admina wyciągnąć drugą ale po co ^^'' a co do pisania gdybym umiał to bym napisał ^^'' w tym jest problem nio ale z chęcią sie nauczetylko niewiem skąd sadsmiley02.gif a gdyby system miał korzystac z bazy userów która jest na forum tylkko jakies dodatkowe tabele mu utworzyc ? ale to chyba jeszcze wiecej z tym roboty by było?

Pozdrawiam. ^^
fones
Nie widze problemu zeby NUKE i forum (przypuszczam phpbb) miały wspolna baze... nazwy tabel sie nie powtarzaja... pomysl...

pozdro guitar.gif
bobersun
rzecz w tym ze phpnuka mam na innym serwie i wiem jak on działa tongue.gif a forum mam postawione na hacku Przema i to juz robi mały problem chyba tongue.gif pozatym niechce zmieniac sronkigdyz pasuje ona wszystkim a sensu stawiania całego portalu w ktorym były by przydatne ze 3-4 rzeczy niejest rozwiązaniem sad.gif chodzi własnie o to iz chciałbym aktualna stronke albo zintegrowac z forum ^^ albo zdobyc do niej jakis system logowania etc ^^''

pozdrawiam. ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.