Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana Administratora forum
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
Cysiaczek
Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że zrezygnowałem z funkcji Administratora i Szefa Moderatorów na forum.php.pl
Powody mojej rezygnacji są proste - brak czasu, który mógłbym poświęcić na dalsze zajmowanie się sprawami użytkowników, co już zrsztą widac, po kilku niezałatwionych dotąd sprawach.
Zreszta, 4 lata to czas po którym w moim przypadku nastapiłoby przyrośnięcie do stołka, a że forum to nie PZPN, to wolę tego dalej nie ciągnąć i nie blokować ewentualnych zmian.

Nowym Administratorem została ~Daiquiri. Pierwsza kobieta moderator, teraz już w roli Szefowej smile.gif
Życzę nowej Pani Admin powodzenia w sprawowaniu funkcji.

Dziękuję wszystkim za te kilka lat jako Administrator, była to pouczająca i ciekawa przygoda.

Pozdrawiam
itsme
Z mojej strony wielkie podziękowania dla Cysiaczka za cierpliwość, rostropność i rozwagę przy podejmowaniu decyzji.
Można śmiało powiedzieć że względem Ciebie określenie "byle nie przeszkadzał i nie szkodził" jako szefa forum nie miało zastosowania gdyż zrobiłeś znacznie więcej niż od Administratora można oczekiwać.

Stąd też moje podziękowania nie w imieniu milionów userów którzy dostali warna lub bana (zresztą im już przekazałem namiary do Ciebie tongue.gif)

Jeszcze raz dziękuję.

A do Daiquiri prośba bądź lepsza od Cysiaczka choć nie jest to łatwe zadanie.
W przypadku problemów, niejasności, kłopotów, gdy będziesz szukać pomocy pierwszą rzeczą jaką masz zrobić to chwycić telefon i jeżeli masz mnie w książce adresowej to adrazu skasować tongue.gif

powodzenia!
ShadowD
@Cysiaczek zostałeś adminem lekko po czasie mojego pojawienia się tutaj, pamiętam jeszcze nasze rozmowy o petycji do adminów o odbanowanie (multikonto) za czasów Twojego moderowania i jeszcze trochę później jak zostałeś administratorem i odbanowałeś mi to konto! ;] Dzięki wielkie za wiarę w tamtym momencie w moje obietnice, jak i za pracę nad forum którą wykonywałeś przez długi czas mam nadzieję że dalej będziesz się realizował i czasem tutaj zaglądał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.