Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyszukiwarka PHP z XML wykorzystująca bazę SQL
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
siqboy
Witam Wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem, a zarazem rozpoczynającym swoją przygodę z PHP.

Chciałbym zrobić własną stronę, na której będzie można wyszukiwać oferty pracy z danego regionu, miasta, województwa. Miała by to być prosta strona wyglądająca mniej więcej tak: http://pl.indeed.com/ . Fajnie by było gdyby była możliwość prostej i szybkiej rejestracji użytkownika. Zależy mi bardzo na PHP z XML wykorzystując bazę SQL. I czy aby mieć dostęp do baz danych pracuj.pl, praca.pl. gazeta.praca.pl itp trzeba pytać o zgodę na dostęp do bazy danych danego portalu??

Proszę o pomoc i odpowiedź bardzo mi na tym zależy
Jestem w stanie zapłacić za stworzenie takiego prostego skryptu. Bądź się jakoś odwdzięczyć smile.gif



Pozdrawiam
GK

ano
Chłopie, jak czytam:
Cytat
[...]trzeba pytać o zgodę na dostęp do bazy danych danego portalu??

Cytat
Jestem w stanie zapłacić za stworzenie takiego prostego skryptu. Bądź się jakoś odwdzięczyć

to mi się nóż w kieszeni otwiera. Przemyśl sprawę jeszcze raz, przygotuj 5k PLN i wtedy wróć tu na forum ale do działu "Giełda ofert".

Jeżeli nie masz elementarnej wiedzy na te tematy, to jak możesz oceniać, że to będzie "prosty skrypt". argh!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.