Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam porządnego CMS
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
walusiek
Witam. Próbowałem funkcją "Szukaj" ale nic nie znalazłem dlatego postanowiłem założyć ten temat.
Przejdę do rzeczy, poszukuję darmowego CMS'a który będzie miał następujące funckcje:
- System newsów
- System podstron
- System edycji boksów/bloków
- Ostatnia galeria
- Galeria zdjęć
- Jeśli możliwe to języki
- Jakieś ostatnie newsy

Od razu mówię, że tylko nie WordPress , Quick CMS, Drupal. Czekam na jakieś miej popularne. Może być z bazą, może być bez.
Pozdrawiam smile.gif
!*!
Porządny i darmowy to się raczej wyklucza. Jak wpiszesz w google "darmowy cms" to masz setki wyników i w zasadzie każdy posiada to o czym piszesz, to nie są wygórowane funkcje.
Hosiek
Wszystko to oferuje ci Joomla smile.gif Jeden z najbardziej zaawansowanych CMS, świetnie zrobiony, dużo pluginów itd... smile.gif
walusiek
No, a oprócz joomli i tych co wyżej wymieniłem? Nie musi być popularny i mocno zaawansowany.
!*!
http://www.opensourcecms.com/
kleus
Wordpress + Theme Yourself
Mephistofeles
Czemu nie chcesz żadnego popularnego?
johny_s
typo
Twist
Moze CMS Made Simple ?
Red Hat
jak na poważną stronę napisać własny lepiej, ale to dużooo roboty ;]
binprogrammer
Niedługo powstanie lynx CMS, jednak mają jeszcze dużo roboty, poczekamy zobaczymy, będzie oferował te funkcję co podałeś + dużo innych ;p Ale jeszcze go nie użyjesz niestety bo dopiero powstaję :/
walusiek
Pod Joomle, WP oraz Drupala ciężko mi się wdraża szablony.. lub na przykład gdy mam znacznie edytować podstronę to zwykle mi się nie udaje.
mikolajczak33
jeśli nie joomla, drupal czy wp to ciężko znaleźć coś bardziej odpowiedniego smile.gif

Pozostaje już chyba napisanie swojego systemu na co pewnie potrzebna byłaby masa czasu ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.