Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Php Topsites Free
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
MatiOk
Witam,
mam problem z instalacja tego skryptu. Gdy uzupelniam wszystko w pliku config.php to jak wchodze na index to wyskakuje mi:

Kod
Parse error: parse error in /home/users/daria1/www/forum/ranking/config.php on line 47

Warning: file("") - Success in /home/users/daria1/www/forum/ranking/index.php on line 5

Fatal error: Call to undefined function: reset_update_time() in /home/users/daria1/www/forum/ranking/index.php on line 12



Moze mi ktos pomoc?


Pozdrawiam MatiOk
MarcinZ
Mała prośba wyświetl kod z liniami które pokazane są jako błedy w nich i wtedy coś zrobimy..
MatiOk
ok


Parse error: parse error in /home/users/daria1/www/forum/ranking/config.php on line 47

Kod
$anti_cheat_message = "<font color=red face=verdana size=2>Już głosowałeś w ostatniej godzinie. Twoj głos jest nieważny.</font><br>";



Warning: file("") - Success in /home/users/daria1/www/forum/ranking/index.php on line 5

Kod
$reset_file = file($reset_log_file);



Fatal error: Call to undefined function: reset_update_time() in /home/users/daria1/www/forum/ranking/index.php on line 12

Kod
reset_update_time($reset_log_file,$days_to_reset);
cim
hmm,...

błąd "parse error" pojawia się zazwyczaj przy zapomnieniu zamknięcia cudzysłowu, czy braku średnika... ta linijka którą podałeś wygląda dobrze... może na końcu wcześniejszej linijki nie ma średnika...

drugi błąd wygląda na spowodowany wywołaniem funkcji 'file()' bez argumentu, czyli wychodzi na to że zmienna '$reset_log_file' nie ma wartości...

trzeci błąd:
Call to undefined function: reset_update_time() - "wywołanie nieistniejącej funkcji reset_update_time()"

czy to coś pomoże to nie wiem, ale mam nadzieje, że rzuciłem troche światła o co sie pluło... pozdrawiam
MatiOk
Serdecznie dziekuje za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.