Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gotowy skrypt porównywarka/ogłoszenia
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
FrytaMan
Witam, poszukuję gotowego rozwiązania o funkcjonalności http://www.dlcompare.com/

Nie do końca wiem jak oni to rozwiązali. Nie sądzę aby była to porównywarka cenowa jest to prawdopodobnie zwykły skrypt z ogłoszeniami. Każde ogłoszenie to osobna gra która ma swój opis a pod spodem oferty posortowane po cenie. Ale nie wiem czy myślę w dobrym kierunku.

Jeśli macie jakieś sugestie na czym coś takiego można by postawić. Chodzi mi dokładnie o taką funkcjonalność jak ma ww. strona a tym że o inne produkty.
Na początek nie będzie dużo sklepów około 10 każdy będzie miał 10 -15 produktów. Ceny można zmieniać ręcznie, chyba, że sklepy generowałby xml z cenami

z góry dziękuję za pomoc.
d3ut3r
Gotowe rozwiązania mają to do siebie, że w 90% przypadków nie odpowiadają temu czego szukasz smile.gif. Możesz jako podstawę użyć, drupala, joomla itd. Ale i tak będziesz potrzebował programisty, który pomoże Ci to poskładać tak aby spełniało 100% twoich oczekiwań.

Przy tak niewielkiej ilości danych możesz wprowadzać je ręcznie, ale z czasem baza urośnie będziesz chciał część przynajmniej zautomatyzować co wiąże się z kolejnymi modyfikacjami itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.