Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PHP. Zaawansowane programowanie
Forum PHP.pl > Inne > Książki
d3ut3r
Dziś w newsletterze księgarni helion dostałem informację o książce PHP. Zaawansowane programowanie.

Czy ktoś z was czytał tę książkę i może powiedzieć kilka słów o opłacalności zakupu ?

Przeglądając spis treści wygląda ciekawie, przynajmniej dla mnie ciekawie zapowiadają się rozdziały: 3,4,7,9,12 i 13 smile.gif oczywiście w większości książek spis treści zapowiada się ciekawie stąd moje pytanie o faktyczną wartość tej książki.
Xaar
Podłączam się do pytania. Też mnie ta książka interesuje.
piotrex41
Witam,

Ja ową książkę posiadam jakoś tydzień czasu, więc nie przeczytałem jeszcze całej, ale całą przejrzałem, a przeczytałem ok. 1/3. Książka jest naprawdę dobra, zwłaszcza dla osób które mają już jakieś nieco większe pojęcie o PHP. Rozwija ciekawe tematy, takie jak łączenie strony z FB czy Twitterem. Wszystko napisane dość przyjaźnie (a może raczej tak przetłumaczone tongue.gif). Listingi zawierają tyle kodu ile trzeba by zrozumieć, nie ma zbyt wielu gotowych rozwiązań, jak w każdej książce dla lekko zaawansowanych. Ogólnie zakup uważam za udany, a książkę ogólnie oceniam na 8.5/10 gdyż niektóre rzeczy bez jakiejś wiedzy lub doczytania czegoś są ciężkie do ogarnięcia smile.gif

Pozdrawiam,
~piotrex41
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.