Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam strony z tekstami piosenek ( skryptu ) + inne
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ovalogicpl
Witam.
Szukam skryptu strony z tekstami piosenek . Szukałem po internecie jednak naprawde ciężko jest coś znaleźć , a jeśli są to już płatne * 50 $ . Lekka przesadza moim zdaniem . Potrzebuje prosty skrypty gdzie dodaje sie napisy i ocenia w rankingu ( ktory tekst piosenki dostanie najwiecej glosów ląduje na samej górze w tabelce). Proste bez finezji . Oczywiście nie pogardze również skrpytem który posiada rejestracje użytkowników , jestem nawet za smile.gif
Tak przy okazji napisze że również szukam takiego samego skryptu z :
- muzyką ( użytkownicy sami dodają mp3 i inni użytkownicy moga jest oceniać i na stronie znajduje sie ranking mp3 , ktore dostało najwiecej głosów )
- filmikami ( to samo co wyżej ) ;D

Oczywiscie nie musza byc to skrypty idealnie pasuje do mojego opisu , jednak chcialbym aby byly w duzej mierze przyblizone do niego smile.gif Wtedy już sam "podłubie" w kodzie i zmienie go wedłuch własnych upodobań smile.gif
PS: Zapomniałem dodać że nie potrzebuje bazy danych z tekstami piosenek czy czymkolwiek sam czysty skrypt. Tak samo z piosenkami i filmami :-).
d.stp
DLE CMS
ovalogicpl
Co to wgl jest ? Z internetu wygrzebał jak narazie że do jest CMS do dodawania artykulow ...
binprogrammer
Przerób skrypt ala kwejk pod mp3 albo wideo i masz gotowca smile.gif
ovalogicpl
tez tak wlasnie myslalem bo są takie gotowe skrypty :-)
Tylko że problem dalej tkwi w tekstach piosenek smile.gif Zna ktoś rozwiązanie ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.