Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt pola reklamowego
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
kasia23
Witam

Od dłuższego czasu szukam kodu / skryptu jakiegoś boxa reklamowego.
Znalazłam jeden fajny, ale to nie jest do końca to czego oczekuję.

Chciałabym aby:
- była możliwość ustalenia szerokości / wysokości danego pola reklamowego
- ustalenie ile reklam ma sie wyświetlać ( logo + przekierowanie na dany adres po kliknięciu )
- opcjonalnie skrypt może się zatrzymywać po najechaniu na daną reklamę.,
Ważna sprawa, wiadomo iż loga mają różne wielkości ( docelowo wysokośc boxa to 70px ), tak więc same reklamy musiałyby się dopasowywać wysokościowo , ewentualnie automatycznie tworzone byłyby miniaturki.

Czy może ktoś polecić takie gotowe rozwiązanie ?

Aktualny skrypt który znalazłam, przesuwa loga w poziomie, chciałabym aby tylko losowo przeskakiwały.
Dodatkowo jest duży problem z rozmiarami reklam.

Byałbym bardzo wdzięczna za każdą pomoc / sugestię.

Pozdrawiam
Kasia



jakub.drag
Nie jestem pewien, czy istnieje sam w sobie skrypt "boxa reklamowego". Tego typu rzeczy pisze się na bieżąco np. przy projektowaniu witryny. Można samemu napisać taki skrypt, wystarczy dobrze dobrany CSS, podstawy HTML'a do stworzenia szkieletu i ostatecznie PHP do automatycznego generowania linków, skalowania obrazków. No a do przesuwania JS oczywiście biggrin.gif
Yorki
Cytat(kasia23 @ 12.08.2012, 10:38:16 ) *
Aktualny skrypt który znalazłam, przesuwa loga w poziomie, chciałabym aby tylko losowo przeskakiwały.
Dodatkowo jest duży problem z rozmiarami reklam.


To go zmodyfikuj, żeby odpowiadał Twoim potrzebom, większość roboty i tak masz już odwalone smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.