Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Irc.php.pl - Nie Działa :(
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
party
Od 29.08.2004 ~18:30 nie działa serwer IRC. Chyba scanner wrócił, że awaria jest laugh.gif
A tak na serio, to co jest z serwem? blink.gif
scanner
A tak na serio to wróciłem.
A jako, że wróciłem, to mam trzytygodniowy bajzel dookoła i musze nadrobić zaległości, których się troche nazbierało.
Dzisiaj popołudniu serwer ruszy.\, ale od razu uprzedzam, że w najbliższym czasie może być z jego praca różnie, bo trzeba w końcu postawić go na 100 a nie na 50%.
Sh4dow
Scanner, a nie dalo by sie postawic jakiejgos servera temp? taki bez konretnych ustawien itd, a konfigurowac inny i podmienic pozniej ? Czy si enie oplaca taka zabawa?

P.S. My poprostu sie uzaleznilismy od tego irca biggrin.gif
Bakus
chyba raczej nasze sesje smile.gif
party
Hmm, podczas gdy scannera nie było to chyba tylko raz był pad serwera, i to w nocy rolleyes.gif
hwao
Jakie znow sesje biggrin.gif

hwao dołancz do kolejki oczekujacych :-)
scanner
Oczywiście testy będa prowadzone gdzie indziej.
Na chwile obecną moge Wam powiedzieć, ze wystepują jakieś drobne problemy z cronem i dlatego irc sie nie reaktywuje po padzie.

W każdym razie na chwile obecną postawienie irca w pełnej sprawności jest dla mnie priorytetem jesli chodzi o php.pl. Za długo sie męczymy z prowizorką.
Cudi
Cytat(scanner @ 2004-08-30 12:01:07)
W każdym razie na chwile obecną postawienie irca w pełnej sprawności jest dla mnie priorytetem jesli chodzi o php.pl. Za długo sie męczymy z prowizorką.

Nawet nie wiesz jak długo czekałem (czekaliśmy?) na te słowa smile.gif
ChanServ will back, and he'll be better then ever! winksmiley.jpg

Ps.
A padów było znacznie więcej, tylko sesja party'ego nie wszyskie wychwyciła winksmiley.jpg
hwao
Irc juz działą super smile.gif
Dzieks Scanner :* ;-)

I takie 2 pytanko czy to jest wersja pro czy simple ?:-)
Cudi
Scanner chyba właśnie produkuje wersje Pro bo IRC znów leży winksmiley.jpg Czekamy z niecierpliwościa smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.