Cytat
<?
if($_POST['send']=="yes" && isset($_POST['odp']) && isset($_POST['odp2']) && isset($_POST['odp3']) && isset($_POST['odp4']) && isset($_POST['odp5']) && isset($_POST['odp6']) && isset($_POST['odp7']) && isset($_POST['odp8']) && isset($_POST['odp9']) && isset($_POST['odp11']) && isset($_POST['odp12']) && isset($_POST['odp13']) && isset($_POST['odp14']) && isset($_POST['odp15']) ) {

mail("stangret@vp.pl","Formularz","Odpowiedz #1: ".$_POST['odp'].","Odpowiedz #2: ".$_POST['odp2'].","Odpowiedz #3: ".$_POST['odp3'].","Odpowiedz #4: ".$_POST['odp4'].","Odpowiedz #5: ".$_POST['odp5'].","Odpowiedz #6: ".$_POST['odp6'].", Odpowiedz #7: ".$_POST['odp7'].","Odpowiedz #8: ".$_POST['odp8'].","Odpowiedz #9: ".$_POST['odp9'].","Odpowiedz #10: ".$_POST['odp10'].","Odpowiedz #11: ".$_POST['odp11'].","Odpowiedz #12: ".$_POST['odp12'].","Odpowiedz #13: ".$_POST['odp13'].","Odpowiedz #14: ".$_POST['odp14'].","Odpowiedz #15: ".$_POST['odp15']);

echo "<CENTER>E-mail został wysłany prawidłowo.</CENTER><BR><BR>";
} else

echo '<form action="index.php?page=page/konkurs&wyslij" method=post>
<INPUT type=hidden name=send value=yes>

1<br>
<input name="odp" onclick="Engine(1, this.value)" type="radio" value="a" class="radio2">...<br>
<input name="odp" onclick="Engine(1, this.value)" type="radio" value="b" class="radio2">...<br>
<input name="odp" onclick="Engine(1, this.value)" type="radio" value="c" class="radio2">...<br>
<input name="odp" onclick="Engine(1, this.value)" type="radio" value="d" class="radio2">...<br>

2<br>
<input name="odp2" onclick="Engine(2, this.value)" type="radio" value="a" class="radio2">...<br>
<input name="odp2" onclick="Engine(2, this.value)" type="radio" value="b" class="radio2">...<br>
<input name="odp2" onclick="Engine(2, this.value)" type="radio" value="c" class="radio2">...<br>
<input name="odp2" onclick="Engine(2, this.value)" type="radio" value="d" class="radio2">...<br>

3<br>
<input name="odp3" onclick="Engine(3, this.value)" type="radio" value="a" class="radio2">...<br>
<input name="odp3" onclick="Engine(3, this.value)" type="radio" value="b" class="radio2">...<br>
<input name="odp3" onclick="Engine(3, this.value)" type="radio" value="c" class="radio2">...<br>
<input name="odp3" onclick="Engine(3, this.value)" type="radio" value="d" class="radio2">...<br>

................


Możecie mi powiedzieć co tu jest nie tak, bo nie umiem php, ale z pomocą poradników i innych rzeczy stworzyłem ten skrypt. Niestety nie działa on, a miał polagać na tym, że jest piętnascie pytań i 4 mozliwe odpowiedzi i gdy się zaznaczy w każdym pytaniu jedną i da sens to Ci wysyła te co zaznaczyłe. To "................" oznacza ciąg dalszy tych <input..., a tu dałem wam tylko przekład jak ja to zrobiłem. Zgóry dzięki za pomoc.