Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ankieta z wieloma pytaniami
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
cygi
cześć !
szukam skryptu ankiet ale takiego z wieloma pytaniami oraz żeby na niekture pytania byla mozliwosc wpisania własnej odpowiedzi zamiast (lub dodatowo) wybrania z dostepnych odpowiedzi
wyniki mogłyby byc zapisywane do pliku textowego lub do bazy mysql.

szukałem tego naprawde dlugo ale znajduje tylko takie z jednym pytaniem. jak ktos wie gdzie cos takiego jest to bardzo bym prosil o pomoc.

ps. google juz przejzalem biggrin.gif
scanner
z całego serca życzę ci powodzenia w poszukiwaniach. Oby były owocne i oby Wielki Parser odarzył Ciebie i Twoją rodzine szczęściem do 7 pokolenia.
Skoro przejrzałeś ileśtam (2, 3?) ankiety, to zaglądałeś w kod, więc wiesz jak działają. Zmodyfikuj kod którejś z nich i po sprawie.
Zapewniam Cię, że tutaj nikt gotowca nie napisze. Tu możemy Cię naprowadzić na coś, ale pod warunkiem, że przejawiasz odrobinę chociaż własnej pomysłowości i inwencji.

Co to tekstu "Google przeszukałem", to mnie osobiście nie rusza. Ostatnio stał się zamiennikiem dla "Jestem początkujący".
cygi
właśnie o to chodzi że one działają na zasadzie jedno pytanie jedna odpowieź a to jak dla mnie jest spora róznica bo wysyłają jedną odpowiedź - jedno pole do bazy danych.

skoro niewiesz gdzie cos takiego jest to po co wogule tracisz czas na odpowiedź ? tylko po to aby dowalić komuś kto ma 1 post i aby sobie podnieść ilość postow? niechce aby sie tu ktoś na mnie obrazil, tylko pytam z ciekawości bo ja poprostu nieodpowiadam jak mam odpowiedzieć poczytaj Mana albo howto lub przjrzy google albo doucz sie.
wkońcu po to jest chyba to forum i dzial POSZUKUJE SKRYPTU.
scanner
Kolejna osoba, której trzeba łopatą do głowy wkładać.
Ok.
1. Stosuj język polski. Od tego zacznij. Czytanie mieszanki firmowej jest naprawdę męczące dla kogoś, kto spędza przed monitorem połowę życia.
2. To forum jest po to, aby pomagać. Tak. Ale pomagać, nie znaczy wyręczać. Przejrzałeś google powiadasz. A chociażby http://hotscripts.com ? Nie wierzę, że nikt inny nie miał nigdy takich zapotrzebowań jak Ty.
3. Nawet chcąc napisać Ci gotowca - opisałeś problem tak niezdarnie, że nie wiem, od czego zacząć. Kilka pytań? Ale jak? Jedno po drugim? Wyświetlane kolejno? A może po prostu Zwykła ankieta/sonda z możliwością udzielania własnej odpowiedzi i panelem administracyjnym?

Jeśli chcesz gotowca, to siądź z kartką papieru w ręce, zaprojektuj schemat - jak ma co wyglądać, jak dane są odbierane/przekazywane. Można to zrobić prostym grafem pamiętając o wyrysowaniu zależności między blokami. Następnie daj to do przeczytania komuś z rodziny. Jeśli oni zrozumieją, to zrozumiemy my, programiści.

Tylko, że za gotowy skrypt, sprawdzony i przetestowany spodziewaj się żądania rewanżu. Ostrzegam z dobrego serca.

P.S. Za stary jestem na zabawę w nabijanie sobie postów.
cygi
Ok może i stawiam byki (jestem dyslektykiem), ale nie sądziłem, że na tym forum to będzie razić.

Od tej pory będę przepuszczał wszystko przez słownik.

Myślałem, że się jasno wyraziłem, ale jak nie to przepraszam.
Spróbuje jeszcze raz..

Zwykła ankieta na jednej stronie wiele pytań np. 10 z tego 5 standard - pytanie i wiele odpowiedzi do wyboru.

3 odpowiedzi do wyboru lub wpisać samemu.

2 tylko wpisać samemu.
Połączyć w całość to bym sobie poradził tylko ze nie mogę znaleźć takiej ankiety, która by dawała możliwość i wyboru odpowiedzi i wpisania samemu a żeby samemu to zrobić to za mało znam php.

Nie chcę aby to ktoś za mnie pisał tylko myślałem ze ktoś może akurat wie gdzie cos takiego znajdę. jak nie to trudno będę próbował sam to rozgryźć.

dzięki za odpowiedź

ps. http://hotscripts.com przejrzałem na początku. i mam nadzieje ze nie przegapiłem tam nic bo sprawdzałem dosyć długo.

Przepraszam za poprzedni post, ale mam dziś fatalny dzień a musze to zrobić na dziś dla mojej kobiety, bo mnie bardzo prosiła
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.