Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [biblioteka] Generowanie druków przelewów bankowych
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Algorytmy, klasy, funkcje
createIT
Hej,

Opublikowaliśmy ostatnio bibliotekę do generowania PDF z drukami przelewów bankowych, może komuś się przyda :)
Dostępna jest tu:
http://druczki.createit.pl/

Wszelkie opinie mile widziane!
skowron-line
Ja w swoim generatorze mam 4 druczki na stronie (druk w poziomie). No ale fajne. A najbardziej to mi się strona projektu podoba closedeyes.gif
ixox
Bardzo fajna strona. Ja u siebie mam jeden druk z częścią do oderwania z lewej strony.
Mam jedną uwagę. Druk (blankiet) jest raczej słabej jakości.
createIT
Dzięki za miłe słowa, jakość blankietu postaramy się niedługo poprawić smile.gif
darko
Zwróćcie uwagę na to, żeby poszczególne litery kwoty słownie mieściły się w kratkach dla nich przeznaczonych.
CTRL
Wielka filozofia to nie jest, podstawienie tekstu pod obrazek. Niestety jak wspomniano druk jest słabej jakości, a literki całkowicie rozjechane, nie mieszczą się w wyznaczonych miejscach. Trzeba zrobić to porządniej.
createIT
Hej!

Parafrazując microsoft, "it's a feature, not bug" z tym że literki nie mieszczą się w kratkach smile.gif Standardowo literki mieszczą się w kratkach, natomiast jeśli podany tekst będzie zbyt długi i by się nie zmieścił na jednej kartce - przestajemy celować w kratki i ściskamy się tak, aby zmieścić przekazany string na jednym blankiecie. Nie trzeba korzystać z tego ficzera - wystarczy odpowiednio wcześniej poskracać sobie tekst (biblioteka tego sama nie zrobi - bo i nie powinna).

Co do jakości blankietu - będziemy poprawiać smile.gif

Tak czy inaczej mamy nadzieję, że komuś się to przyda w jego projekcie - na nasze porzeby spokojnie wystarczało.

!*!
Kwoty słownie, wystarczą pierwsze trzy oddzielane gwiazdką 831zl == osi*trz*jed*zł
rzymek01
Ciekawa biblioteczka jak i strona , która ją promuje smile.gif
Fajnie to wygląda.

Odnośnie samej biblioteki przyczepiłbym się do tego, że zamiast dwóch obiektów w konstruktorze trzeba przekazać jakiś array, który zawiera te dwa obiekty...
IMHO dla przejrzystości kodu czy podpowiadania składni etc lepszy byłby konstruktor z dwoma argumentami, ba, wtedy można jeszcze podać typ klasy, dzięki czemu php rzuci wyjątkiem, jeśli będziemy chcieli przekazać "zły" obiekt ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.