Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuje skryptu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ovalogicpl
Witam.
Poszukuje skrypty badź pomocy jak taki wykonać , jaki znajduje sie na tej stronie :
http://www.loft37.pl/pl/p/Beatlesowki/1005
chodzi mi funkcje tego skrypt np że moge zmieniać kolory na wybranym obrazku (bucie) , moge zmieniać styl.
Chyba nie musze tego tlumaczyc wink.gif
Wiecie może jak coś takiego wykonać ?
kayman
wiemy jak to wykonać smile.gif i dziękujemy za informację o twoich poszukiwaniach smile.gif

CTRL
Najlepszą jakość można uzyskać poprzez zrobienie zdjęć każdego koloru butów, a potem wycięcie danych elementów i stworzenie bazy obrazków. Następnie podmiana obrazka po kliknięciu przycisku, na przykład javascriptem, co nie jest wcale trudne.

PS: Nospor, ja jestem również za brakiem tolerancji dla moderatorów nabijających posty...
nospor
kayman a wiesz, że za bzdurne nabiajnie postów to u nas można "zarobić"?
kayman
Cytat(nospor @ 29.10.2012, 15:41:42 ) *
kayman a wiesz, że za bzdurne nabiajnie postów to u nas można "zarobić"?


a wiesz że taka jak moja powinna być twoja reakcja na post autora? osobiście nie jestem za "pomaganiem" za darmo przy sensu stricte komercyjnych aplikacjach smile.gif

a co do twojej reakcji to ze mną problemu nie ma -> wystarczy wcisnąć banuj na moim loginie i po sprawie smile.gif
nospor
Dział "Szukam" służy właśnie do takich tematów. Jak się nie zgadzasz z jego celem to również problemu nie ma: po prostu nie odpisuj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.