Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam Zlecę Log/Reg PHP
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
martex
Witam na poczatek sie witam ze wszystkimi smile.gif..
Poszukuje skryptu Logowania oraz rejestracji działajacej smile.gif moze ktos ma gotwy skrypcik i sie podzieli ...troszke bardziej rozbudowanej cos w stylu nick haslo email miejscowosc ... zabezpieczonej i podzielonej na 3 grupy user modern.. admin ... zamysl jest taki zeby oprocz admina wdocznosc strony podzielic na 2 ... i ewentualnie gdyby ktos sie podjął tego to jeszcze chcialbym w razie problemow moc sie jakos skontaktowac ...

Oczywiscie w zwiazku ze zblizajacym sie weekendem napewno sie odwdziecze w formie jakies malej jałmużny zeby sie rozgrzac wieczorkiem i wyniesc tost w góre smile.gif
p.s w zamierzeniu mam zamiar zbudowac mini portal lub cos takiego zobaczymy co wyjdzie smile.gif
Pozdrawiam Marcin ....

(jesli cos nie tak z postem prosze o podpowiedz bo dopiero zaczynam sie tu na forum poruszac smile.gif)

p.s zapomnialem napisac ze fajnie by bbylo gdyby to juz mialo jakies podstrony jakies tam test user ...test admin tongue.gif
d3ut3r
Z wikipedii:

Cytat
Jałmużna – datek dla biednych i potrzebujących...


Tak raczej nie znajdziesz programisty tongue.gif a tak na serio to na tym forum tematów o logowaniu się przewinęło tyle, że spokojnie jesteś w stanie sam coś napisać. Jeżeli nie zrobisz tego sam to za chwilę będziesz miał problem z systemem newsów, artykułów itd. To lepiej zlecić zrobienie portalu smile.gif
martex
jałmużna bo za dobre chceci trzeba sie zawsze odwdzieczyc .... szukalem testowalem gotowce ale jakos mi nie podchodza temat zakladam walsnie dlatego ze moze ktos przeczyta ma taki skrypcik akurat albo ma podobny smignie pare linijek i sie ze mna podzieli smile.gif pisac od zera troche mi zejdzie a potrzebuje na weekend sie pobawic wiec to raczej pytanie czy ktos ma niz zlecenie ... smile.gif
d3ut3r
Źle mnie zrozumiałeś, jak chcesz się nauczyć programować to pisz i przyjdź na forum z prośbą o ocenę, porady. Przychodzenie po gotowca ma mało z nauką wspólnego, równie dobrze przez weekend możesz pobawić się systemem rejestracji / logowania by w poniedziałek był gotowy i napisany tylko przez Ciebie smile.gif

A jeżeli nie zależy Ci na nauce programowania to może lepiej wziąć jakiś gotowy CMS który ma poszukiwaną funkcjonalność i spróbować na nim postawić swoją stronę. Jest całkiem sporo tego np Drupal czy Joomla
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.