Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam skryptu przesyłającego obraz z kamerki internetowej
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ksenonlogin
Witam

Chodzi o skrypt który pozwala przesyłać na żywo obraz z kamerki, czyli na stronie jest zalogowanych kilkunastu szkoleniowców którzy w tym samym czasie dają jakiś wykład i osoba chcąca obejrzeć interesujący go temat wybiera z miniaturki konkretną transmisje i ogląda...
Obecnie tego typu skrypty php są wykorzystywane do innych celów i nie wiem czy tego typu strony mogę tu umieszczać by nie został zamknięty temat...

Z góry będę wdzięczny za wskazówki
d3ut3r
Możesz skorzystać z serwisów które zajmują się udostępnianiem takiej usługi. Jeżeli chcesz to mieć tylko na swoich serwerach to nie spotkałem się z darmowym systemem, prawie na pewno nie jest to tylko skrypt PHP (PHP tutaj raczej odgrywa drugorzędną rolę) potrzebujesz jeszcze flash / silverlight i zapewne jakieś oprogramowanie na serwerze które by zbierało i wysyłało dane.
ksenonlogin
Mam tego świadomość, tylko sporo pisania.
A może wiesz, czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć takie informacje by to posklejać w całość.
Oczywiście nie musi być wszystko w jednym miejscu, gdzie zdobyć taki odtwarzacz i jak znaleźć odpowiednie oprogramowanie najlepiej na linux-a?

Z góry dzięki za najdrobniejsze wskazówki, nie musicie podawać całości wystarczą informacje zaczepienia...
d3ut3r
http://www.red5.org/
ksenonlogin
Wielkie dzięki
Właśnie o to mi chodziło, a brakowało mi tego sformułowania "video streaming" by to wszystko znaleźć wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.