witam wszystkich, zrobiłem stronę w wordpresie dla znajomego, do której pod instalowałem i skonfigurowałem frejmłorka który pozwala na obsługę dodatkowych opcji w szablonie. niestety oficjalna pomoc jest bardzo skąpa jeżeli chodzi o wykorzystanie ich na stronach w wordpresie. czy jest ktoś kto pomógł by mi w napisaniu funkcji które potem mógłbym wywołać na stronach ? , lub ewentualnie za jakąś opłatą napisał dla mnie ? (proszę o wiadomości na priv)

dzięki za każdą pomoc , poniżej przedstawiam jedną sekcję z opcjami

  1. $sections[] = array(
  2. 'icon' => NHP_OPTIONS_URL.'img/glyphicons/glyphicons_023_cogwheels.png',
  3. 'title' => __('Podstawowe ustawienia', 'nhp-opts'),
  4. 'desc' => __('<p class="description">Podstawowa konfiguracja szablonu</p>', 'nhp-opts'),
  5. 'fields' => array(
  6. 'id' => 'logo',
  7. 'type' => 'upload',
  8. 'title' => __('Graficzne logo', 'nhp-opts'),
  9. 'sub_desc' => __('Tutaj ładujemy logo graficzne które będzie wyświetlane w nagłówku strony.', 'nhp-opts'),
  10. 'desc' => __('graficzne logo.', 'nhp-opts')
  11. ),
  12. 'id' => 'logo_valign',
  13. 'type' => 'text',
  14. 'title' => __('Odstęp loga od góry', 'nhp-opts'),
  15. 'sub_desc' => __('W tym polu wpisujemy odstęp loga od górnej krawędzi przeglądarki. Należy wpisać tylko cyfrę, odległość będzie wykonana w pikselach.', 'nhp-opts'),
  16. 'desc' => __('wpisujemy wartość numeryczną.', 'nhp-opts'),
  17. 'validate' => 'numeric',
  18. 'std' => '0',
  19. 'class' => 'small-text'
  20. ),
  21. 'id' => 'logo_align',
  22. 'type' => 'radio',
  23. 'title' => __('Radio Option', 'nhp-opts'),
  24. 'sub_desc' => __('No validation can be done on this field type', 'nhp-opts'),
  25. 'desc' => __('This is the description field, again good for additional info.', 'nhp-opts'),
  26. 'options' => array('left' => 'do prawej strony','center' => 'wycentrowanie','right' => 'do lewej strony'),//Must provide key => value pairs for radio options
  27. 'std' => 'center'
  28. ),
  29. 'id' => 'fav_icon',
  30. 'type' => 'upload',
  31. 'title' => __('Ikonka Fav', 'nhp-opts'),
  32. 'sub_desc' => __('Wrzuć ikonkę FAV, wyświetlaną w pasku adresu przeglądarki. Zalecany rozmiar grafiki to 16px x 16px, oraz formaty Png, Gif lub Ico.', 'nhp-opts'),
  33. 'desc' => __('Png, Gif lub Ico.', 'nhp-opts')
  34. ),
  35. 'id' => 'show_blogname',
  36. 'type' => 'checkbox',
  37. 'title' => __('Wyświetlanie nazwy strony', 'nhp-opts'),
  38. 'sub_desc' => __('Jeżeli ta opcja zostanie zaznaczona wówczas napis nazwy strony znajdujący się w nagłówku nie zostanie wyświetlony.', 'nhp-opts'),
  39. 'desc' => __('', 'nhp-opts'),
  40. 'std' => '0'// 1 = on | 0 = off
  41. ),
  42. 'id' => 'show_blogdescription',
  43. 'type' => 'checkbox',
  44. 'title' => __('Wyświetlanie opisu strony', 'nhp-opts'),
  45. 'sub_desc' => __('Jeżeli opcja zostanie zaznaczona wówczas krótki opis strony znajdujący się w nagłówku nie zostanie wyświetlony.', 'nhp-opts'),
  46. 'desc' => __('', 'nhp-opts'),
  47. 'std' => '0'// 1 = on | 0 = off
  48. ),
  49. 'id' => 'cats_splash',
  50. 'type' => 'cats_select',
  51. 'title' => __('Wybierz kategorię na stronę główną', 'nhp-opts'),
  52. 'sub_desc' => __('No validation can be done on this field type', 'nhp-opts'),
  53. 'desc' => __('This field creates a drop down menu of all the sites cats.', 'nhp-opts'),
  54. 'args' => array('number' => '10')//uses get_categories
  55. ),
  56. )
  57. );