Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuję prostego skryptu do tworzenia koszyka (sklep internetowy) na sesjach
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
aneczka83i
Witam.
Nigdy wcześniej nie tworzyłam koszyka w sklepie internetowym i poszukuję skryptu (napisanego baaaaardzo prosto) abym mogła go sobie pozmieniać na własny użytek. Koszyk oparty o sesje, a nie bazę danych. Jeśli jest to napisane w paru plikach php potrzebuję mieć podgląd na wszystko. Nie znalazłam nigdzie niestety na necie przykładów, które obejmują wszystko (tylko urywki kodu) a niestety to mnie nie urządza. Chciałabym zakumać o co chodzi i potrzebuję kompletnego skryptu. Jestem w stanie zapłacić komuś, kto przesłałby mi na maila kod do działającego poprawnie koszyka i ewentualnie poświęcił mi troszkę czasu na wytłumaczenie nurtujących mnie kwestii. Proszę nie piszcie "poszukaj sobie na necie", bo potrzebuję też pomocy w przekształcaniu tego kodu pod moją stronę. Proszę o kontakt na maila: aneczka83i@gmail.com
www.aukcje.fm
Hej,

Coś takie jak mam koszyk w alleprodukty.pl questionmark.gif

Jak tak to napisz na priv.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.