Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z panelem admina
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
CzoLgI
Witam serdecznie.
Na początku chciałbym się przywitać jako że jest to mój pierwszy post.

mam problem z sklepem internetowym kupionym niegdyś od http://www.cartlab.pl/esklep-os-advanced/. Jak pewnie wszyscy wiedzą jest to mod oscommerce.
Instalacja przebiega pomyślnie bez żadnych problemów. Awaria się pojawia gdy chce wejść w panel administratora.

Pojawia się kod błędów i szczerze mówię nie wiem jak to naprawić.

Testowałem to na dwóch różnych serwerach. Wersja php to 5.3.19.

O to kod błędu.
Kod

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 149

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 241

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 241

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code:149) in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/includes/osc_sec.php on line 404

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/functions/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 149

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/classes/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 241

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/classes/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 149

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/classes/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 241

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/classes/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 241


Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /tmp/zwoIZa on line 126

Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /tmp/zwoIZa on line 126

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code:149) in /home/czolgi1/domains/czolgi.jp22.net/public_html/administracja/includes/functions/plik.php(3) : eval()'d code(1) : eval()'d code(251) : eval()'d code on line 171



Cały kod błędu dostępny jest pod http://czolgi.jp22.net/administracja/

Proszę o pomoc
amii
To ostrzeżnie generowane przez silnik PHP (zmieniałeś wersję na nowsza ?), że funkcję eregi i session_is_registered są przestarzałe.
Zamist eregi powinno używaj preg_match z ustawioną flagą i
Co do session_is_registered -> http://pl1.php.net/manual/en/function.sess...tered.php#26464

Zakładam, że Cannot modify header information - headers already sent by pojawia się na skutek generowania ostrzeżeń więc jeśli je pousuwasz powinno być ok
kamyk12
racja! smile.gif
Sobak
Nie wiem kiedy kupowałeś ten skrypt, ale jeśli stosunkowo niedawno to wcisnęli Ci niezłą fuszerkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.