Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie piąte. Światowa premiera 20 lipca 2013.
Forum PHP.pl > Inne > Książki
adolek17
PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie czwarte

PHP and MySQL Web Development (5th Edition)

Jak myślicie, kiedy Helion wyda piąte wydanie tej książki w Polsce?
webdice
Czemu nie napiszesz maila do helion? Usatysfakcjonuje Cię jak powiem że moim zdaniem zrobią to w 2018?
adolek17
Helion to pewnie jeszcze nie wie, że "robi się" piąte wydanie. Nie ma co pisać.

PS. Może tak być tongue.gif

Premiera przesunięta na 9 października.
kiukamber
Cytat(adolek17 @ 19.05.2013, 10:02:07 ) *
Helion to pewnie jeszcze nie wie, że "robi się" piąte wydanie. Nie ma co pisać.

PS. Może tak być tongue.gif

Premiera przesunięta na 9 października.


Przełożono na 7 Stycznia 2014 roku.
Oxygeniium
Przełożono na 9 Marca 2014 roku.

Tak w ogóle to opłaca się kupować wydanie 4 teraz? Jest ono jeszcze "mocno" aktualne czy już nie bardzo? Bo na piąte z pewnością jeszcze trochę poczekamy.
Unikalny
Wydanie 5te zapewne będzie idealnym prezentem na święta...2014.
Wydawnictwa jak każdy mają swoje wyzwania (zobacz jak wygląda
siedziba Heliona ) i przesunięcia w terminach to rzecz naturalna.
Dlatego nie warto moim zdaniem czekać na kolejną wersję tylko
lepiej czerpać z tego co można obecnie. A jak nowe wydanie się
pojawi to poszukać jakie uaktualnienia się pojawiły.

ZiaRek
Proponuje spamować Helion z pytaniem czy planują wydanie tej książki , wtedy wzrosną szanse że zainteresują się tematem, ja już do nich napisałem..
marzenaew
A coś bardziej dla początkujących , korzystam z wykladó interentowych ale chciałabym jednak jakieś książki miec ... smile.gif
ssstrz
Cytat(marzenaew @ 21.01.2014, 14:29:15 ) *
A coś bardziej dla początkujących , korzystam z wykladó interentowych ale chciałabym jednak jakieś książki miec ... smile.gif


Przeciez ksiazka o ktorej mowa jest wlasnie dla poczatkujacych...
raduczoid
Z tego co wiem Helion nie bardzo sugeruje się opiniami czytelników... A szkoda, bo czasami wypuszczają takie buble, że aż głowa mała wink.gif
fixelus07
To chyba najwyższy czas, żeby Helion zaczął słuchać i sugerować się opiniami swoich czytelników.
EddyPL
Książka jest dostępna. http://helion.pl/ksiazki/mysql-vademecum-p...bois,mysvp5.htm

Zastanawia mnie jedynie, że niby jest to kontynuacja vademecum profesjonalisty a jednak autorem książki jest ktoś zupełnie inny.
IProSoft
Cytat(EddyPL @ 2.07.2014, 08:34:15 ) *
Książka jest dostępna. http://helion.pl/ksiazki/mysql-vademecum-p...bois,mysvp5.htm

Zastanawia mnie jedynie, że niby jest to kontynuacja vademecum profesjonalisty a jednak autorem książki jest ktoś zupełnie inny.


To nie jest książka z pierwszego postu: http://www.amazon.com/PHP-MySQL-Web-Develo...n/dp/0321833899
Tylko kompendium MySQL
EddyPL
Rzeczywiście masz rację. Jak tego nie zauważyłem? Nie wiem facepalmxd.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.