Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak zareklamować stronę / wybić stronę itd.
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
Binnion
Witam!
Szukam sposobu zareklamowania swojej strony.
Macie jakieś propozycje?
djgarsi
Kupić reklamę na fejsbuku.
ShadowD
Zatrudnienie kogoś kto będzie ją pozycjonował, reklamy na tematycznie zbliżonych serwisach itd.
ed_hazard
może poprostu stwórz z niej rzetelne źródło informacji. To samo się rozreklamuje.
dysgraphic
Reklama w sieciach reklamowych (adwords, arbonetwork, adtaily ..inne) i pozycjonowanie.
kolejarek
Przede wszystkim strona powinna posiadać dużo dobrej, wartościowej treści, która powinna być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych - wtedy pozycjonowanie będzie jakoby samo się robiło. Załóż konto na "fejsie", uczestnicz aktywnie w istnieniu takiego profilu i ludzie zaczną się pojawiaćsmile.gif
extremeprogramminggroup
Treści są najważniejsze. Niestety na wszystko trzeba czasu. Takie życie.
Kubex
potwierdzam, ciekawe artykuły na dany temat, którego strona dotyczy = użytkonicy będą je czytać i sami udostępniać np: na Facebooku, co się wiąże z tym, że ich znajomi odwiedzą Twoją stronę itd. Jak masz dużo pieniędzy to Google Adwords i reklama na Facebook'u smile.gif jak masz bardzo dużo pieniędzy biggrin.gif to profesjonalne pozycjonowanie na 12 miesięcy i będzie elegancko smile.gif
Mazaur
Parę osób pisze o treści, żeby było jej dużo. A co jeśli mam stronę firmową z opisem usługi "odsnieżanie dachów". Jest to jedna strona lub kilka gdzie jest oferta i kontakt. Jak tu więcej treści zmieścić?
m112
jaka tematyka strony
tomko8
Moja dziewczyna prowadzi salon kosmetyczny w Jeleniej Górze i staram się jej pomóc wypozycjonować stronę. Zmieniłem cały tekst na stronie aby był unikatowy. Z tym, że jest jedna różnica. Nie został on stworzony całkowicie z głowy jednak jest to zlepek różnych informacji z internetu napisany własnymi słowami. Więc nie jest to tekst o czymś nowym lecz ogólno dostepne informacje ale napisane własnymi słowami. Sprawdzałem te teksty różnymi programami i wychodzi na to, że są w 100% unikatowe ale czy google jakoś to rozróżnia? Tzn jest jakiś sposób rozpoznania czy tekst jest bardziej wartościowy czy mniej czy rozpoznaje to na zasadzie czy jest unikatowy czy nie. Mam nadzieję że nie zamieszałem za dużo... smile.gif
tomxx
Linkuj. Np. seomatik.pl.

Ważne też są linki na Twojej stronie, postaraj się o jak najwięcej linków do innych podstron (oczywiście z umiarem, aby nie dostać bana).

Są takie serwisy, które niemal dla każdego zapytania w Google na dany temat wyskakują jako pierwsze. Kluczem są przede wszystkim linki.
Lion
Nie napisano co to za strona, ale jeśli celujemy w lokalnego klienta to może warto wywiesić lub zostawić ulotki gdzieś w najbliższej okolicy. Może znajomy sklepikarz zgodzi się nas trochę rozreklamować i pozwoli zostawić trochę makulatury przy kasie i być może jego klienci się zainteresują naszą ofertą.
ofno45
Pozycjonuj. Sam lub zleć go profesjonalistom. Ja korzystam z pozycjonowanie stron warszawa . Polecam to rozwiązanie. Efekty są widoczne i co ważne "przyszły" w krótkim czasie.
shmit
Nie rozumiem dlaczego co druga osoba poleca google adwords.
Myślicie, że skoro to jedna z... lub nawet największa firma to małe chińskie rączki tego nie klikają? ...
Aditaly zwykle znajduje się w mało widocznych miejscach np na dole strony i wiekszość ludzi omija to łukiem.
FB tak, szybko dociera do wybranego grona ludzi, lecz czy oni zostaną- to już inna bajka.
Pozycjonowanie plus linki tak tak tak i modne ostatnio Google+.
Treści, to też tagi, oznaczenia,słowa klucze,oraz odpowiedni schemat wpisu czyli temat ,akapity, wyróżniki itp...
Linki
Dużo jest na to sposobów i rozległy temat, toteż proponuję szukać gdzieś gdzie są osobne fora o e-marketingu, reklamie w necie, zarabianiu w necie. Reklama to właśnie np facebook, sposoby by weszło np 1000 osób z facebooka, kolejna to płatny mailing, u niektórych kosztuje 50 zł u innych 500 zł, przekierowanie ludzi z innych serwisów, np wrzucenie na wykop.pl jako ciekawe znalezisko w internecie, że warto wejść na stronę bo jest tam coś ciekawego. Kupowanie reklam i banerów na innych stronach to osobna sprawa, google adsense - płacisz google a ono naprowadza Ci klientów wyszukujących takie słowa kluczowe, social marketing - osobno dużo zagadnień by się znalazło. Sposobów jest wiele!
tomko8
Cytat(tomko8 @ 12.11.2013, 22:26:49 ) *
Moja dziewczyna prowadzi salon kosmetyczny w Jeleniej Górze i staram się jej pomóc wypozycjonować stronę. Zmieniłem cały tekst na stronie aby był unikatowy. Z tym, że jest jedna różnica. Nie został on stworzony całkowicie z głowy jednak jest to zlepek różnych informacji z internetu napisany własnymi słowami. Więc nie jest to tekst o czymś nowym lecz ogólno dostepne informacje ale napisane własnymi słowami. Sprawdzałem te teksty różnymi programami i wychodzi na to, że są w 100% unikatowe ale czy google jakoś to rozróżnia? Tzn jest jakiś sposób rozpoznania czy tekst jest bardziej wartościowy czy mniej czy rozpoznaje to na zasadzie czy jest unikatowy czy nie. Mam nadzieję że nie zamieszałem za dużo... smile.gif


Dzięki bardzo spróbuję jeszcze dodać własnie linki do podstron.
Greg23
Najlepiej kupić reklamę na Polsacie w czasie "Życia na Miłość". Teraz są takie atrakcyjne pakiety smile.gif
webownia.pl
cześć,
obecnie istnieje naprawdę sporo możliwości rozreklamowania swojej strony internetowej, dużo zależy od potrzeb, budżetu na to przeznaczonego oraz branży w której firma działa. Osobiście polecam (oczywiście poza pozycjonowaniem, które wydaje się być oczywistym wyborem) wykorzystanie mediów społecznościowych typu Facebook, Instagram czy Twitter. Dlaczego mają one tak duże znaczenie przy budowaniu wizerunku firmy i zdobywaniu nowych klientów możecie dowiedzieć się czytając krótki i treściwy artykuł http://webownia.pl/blog/portale-spolecznos...u-facebook.html. Na blogu znajdziecie również informacje o racjonalnym planowaniu budżetu reklamowego na FB czy jak wykorzystać możliwości naszej strony internetowej. Przyjemnej lektury i powodzenia!

----------------------------------------
pozycjonowanie stron gdańsk
fate
dzien dobry tvn i serwer zapchany na pol godziny
ListySEO.pl
Śmieszne obrazki ze znakiem wodnym/linkiem w źródle na kwejki, demoty itp wink.gif
MoniS83
wyślij informacje do serwisów prasowych (internetowych) jeśli to nowa strona/marka. Ja tak robiłam i coś pomogło:)
sloneczniki
to jest temat rzeka. Zależy jeszcze czy firmowa strona czy też nie. Firmy mają więcej możliwości. Np możesz dodać firmę do zumi i wyszukiwanie geolokalizacji przez google i od razu z tego są mocne linki, bo z dużym trust rank, gdyż nikt oprócz oficjalnych firm tam się dodać nie może. Do tego jeszcze trochę zadbanych katalogów firm do których beznadziejne strony nie mają dostępu.
Podstawa to linkowanie ale tu trzeba wiedzieć jakie linki warto dodawać a jakie nie. Strony związane z Twoją tematyką dadzą mocniejsze linki a dodatkowo większą na siebie zwrócą uwagę niż na stronach nie związanych z tematem.
Ostatnio na allegro kupiłem kilka aukcji: dodanie linków na sztucznych profilach nk i facebook, gdzie ktoś sobie zrobił tysiące znajomych. Po czym śledzenie ruchu na stronie potwierdziło setki wejść na stronę własnie z facebooka i nk - ale i tak nikt z nich nic nie kupił wink.gif Za to wchodzące osoby na stronę zrobiły dodatkowe lajki i plusy i sami wzmocnili moje pozycjonowanie.
Co tam jeszcze: google adwords - i na pewno jesteś na samej górze, bo nawet wyżej niż pierwszy wynik wyszukiwania na dane hasło smile.gif ale za to trzeba płacić googlowi. Wszystkie strony określane mianem web 2.0 i dużo dużo jeszcze innych metod smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.