Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpBB + JPortal
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Forgoot
Mam taki problem. Chcialbym umiescic w JP inny niz standartowe forum, np phpBB (żeby phpBB było "wklejone w stronę JP, tak jak jest to zrobione ze standartowym forum tego CMS'a), tylko niewiem co edytowac i jakie pliki....
Prosze o pomoc, jeśli ktoś wie.

Hmmm ja niechcem zeby JP i phpBB bylo polaczone bazami danych czy cos w tym stylu ja chcem tylko zeby phpBB bylo "wtopione"w JPortal

Moze da sie to zrobic za pomoca IFRAME ?

* Podobne rozwiązanie widziałem w php-Nuke

sad.gif sad.gif sad.gif

Jesli ktos wie to prosze o pomoc, kod php, jakie pliki edytowac ?
bigZbig
Forum phpBB a właściwie phpBB2 jest scisle zintegrowane z Nuke zarówno na poziomie funkcjonalnym (zintegrowany system autoryzacji), ale tez strukturalnym (uklad katalogow). Jednak rozne pochodzenie Nuke i phpBB widac najlepiej w panelu administracyjnym.

Prawdę mowiac nie rozumiem twojego problemu. Jesli nie chodzi ci o wspolny system logowania tylko o jednakowa szatę graficzna to jedyne co musisz zrobic to dostosowac wyglad forum do wygladu portalu lub na odwrot oraz zrobic odsyłacze z forum do portalu i na odwrot.
Forgoot
Ja nie chcem łaczyc uzytkownikow z phpBB2 z JP..... Chcem aby phpBB2 bylo "wtopione" w JPortal.
Riklaunim
Kod
<iframe src="forum/index.php" width="100%" height="100%" border="0">Przeglądarka nie obsługuje IFRAME</iframe>
Forgoot
Wlasnie, wiem juz jaki kod wkleic smile.gif
Tylko niewiem jakie plik edytowac :/
probowalem forum.php, ale nie dziala sad.gif
Riklaunim
dodaj infopage z takim kodem tongue.gif
Forgoot
A jak zrobic zeby przy uzyciu iframe nie bylo bocznych blokow menu ?
fiszol
Cytat(Riklaunim @ 2004-09-23 11:51:34)
Kod
<iframe src="forum/index.php" width="100%" height="100%" border="0">Przeglądarka nie obsługuje IFRAME</iframe>


FRAMEBORDER="0" smile.gif

cheers,
fiszol
Forgoot
Mi chodzi o zlikwidowanie bloków menu JPortala exclamation.gif!!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.