Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IRC bot
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
splatch
Bot jest napisany w php i zastanawiam się jakie opcje mu dodać. Chciałbym dodać jeszcze pare ciekawych opcji, aby odróżnić się od konkurencji. winksmiley.jpg

Myślałem nad tym, aby prowadzić przy jego pomocy statystyki kanalu. Sprawa jest dość prosta, obawiam się tylko o obciążenie serwera. Czy bot nie obciąży go za bardzo?

W drodze do napisania są również zdarzenia join, part, mode, topic. Czy ta opcja na pewno się przyda?

Póki co nie ma odpowiedzi na ctcp i nie wiem czy to pisać. Wydaje mi się że to zbyteczne, bo żaden klijent irc z tego nie korzysta.

Zainteresowanych zapraszam na http://splatch.desk.pl/irc-bot/ są tam do pobranai żródła oraz krótko opisany sposób tworzenia nowych pluginów.

Czekam na Wasze opinie oraz oceny, czy opłaca się dalej pisać tego bota i w którym kierunku.
hwao
php PRO -> skrypty
peser
przydaloby sie aby botek mogl sie logowac na serwer z haslem , coraz wiecej (moich znajomych) zabezpiecza serwery haslem... znam hasla wiec nie problem ale z botem juz tak smile.gif
Vengeance
to dodanie jednej lini kodu w sumie smile.gif

PASS <i tu haslo>

podjrzewam ze bot splatch to potrafi. jak nie to zrobilem kiedys swojego slavee.strefaphp.net jednak widze teraz w nim same wady smile.gif ale dosc przyjemnie sie mi z nim pracuje ;]
splatch
Hyh moje dziecko też śpi smile.gif. Nie mam czasu go kreować...
peser
Cytat(Vengeance @ 2004-11-09 21:49:53)
to dodanie jednej lini kodu w sumie smile.gif

PASS <i tu haslo>

podjrzewam ze bot splatch to potrafi. jak nie to zrobilem kiedys swojego slavee.strefaphp.net jednak widze teraz w nim same wady smile.gif ale dosc przyjemnie sie mi z nim pracuje ;]

a dokladnie gdzie to wpisać questionmark.gif worriedsmiley.gif kurde obojetne jaki bot biggrin.gif byle działał i łączył sie z "passowanym" serwerkiem :-)
Forgoot
Mozecie podac poprawny adres URL bo ten nie dziala :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.