Witam.
Poszukuję osoby, która pomoże mojemu programiście przenieść stronę ze zwykłego hostingu na serwer dedykowany (prawdopodobnie: OVH/Kimsufi).
Podpięcie domeny, zainstalowanie całego "LAMP'a", FTP, zabezpieczenie serwera, zainstalowanie CRONA.
Cała ta operacja ma przebiegać zdalnie, gdyż nie chcę udostępniać kodu strony (zdalny pulpit/lub podawanie konkretnych instrukcji przez jakiś komunikator jakie mój programista miałby wykonać).
System operacyjny i panel zarządzania na serwerze zostawiam do wyboru osobie, która się tego podejmie (Jednak wolałbym coś darmowego - System Unixowy + jakaś darmowa dystrybucja panelu zarządzania np. Release 2 (z OVH), ale niekoniecznie, bo jeżeli ktoś pomógłbym mi również w zakupie np. wieczystej licencji na DirectAdmina i podpięcia jej pod serwer to też bym się na to zgodził jeżeli taki panel zarządzania by pomógł akurat w konfiguracji osobie, która się tego podejmie).
Jeżeli coś jest niejasne proszę o pytania w wiadomości prywatnej.
Tak samo osoby zainteresowane proszone o zgłaszanie się w wiadomości prywatnej z podaniem orientacyjnej ceny takiej usługi.
Pozdrawiam.