Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki skrypt pod portal społecznościowy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Maverick23
Witajcie,

Szperam google poszukując dobrego gotowego skryptu pod portal społecznościowy. Ważne jest dla mnie aby portal był szybki, a jednocześnie oferował wiele możliwości rozbudowy o nowe funkcje. Ważne jest też, aby posiadał on wiele funkcji social (dodawanie zdjęć, filmów, przekazywanie różnego typu"podarunków między użytkownikami - tak jak na portalach randkowych).

Mogli byś taki skrypt polecić, ewentualnie poinformować, czy lepiej tworzyć skrypt od zera?

Maverick
!*!
Pod frazą "php script social network" jest ich kilka, chyba najbardziej popularny to SocialEngine. Jednak jak planujesz coś innego, to zleć napisanie takiego.
Maverick23
hm przeglądając możliwości SocialEngine...to troszkę za mało ma możliwości. Oczywiście zawsze można dodać to i owo ale chciałem na przykład na starcie obsługę kamerek.

Natomiast pisanie pewnie od zera, troszkę kosztuje.
!*!
Cześć z nich ma opcje dodawania wtyczek, musiałbyś się rozeznać na ich forach czy już ktoś takiej nie napisał.

Cytat
Natomiast pisanie pewnie od zera, troszkę kosztuje.

Nawet więcej niż troszkę.
aaalex
Cytat(Maverick23 @ 14.05.2013, 10:59:13 ) *
Witajcie,

Szperam google poszukując dobrego gotowego skryptu pod portal społecznościowy. Ważne jest dla mnie aby portal był szybki, a jednocześnie oferował wiele możliwości rozbudowy o nowe funkcje. Ważne jest też, aby posiadał on wiele funkcji social (dodawanie zdjęć, filmów, przekazywanie różnego typu"podarunków między użytkownikami - tak jak na portalach randkowych).

Mogli byś taki skrypt polecić, ewentualnie poinformować, czy lepiej tworzyć skrypt od zera?

Maverick

Kolejnego showupa chcesz zrobic? Odpusc sobie - juz to przechodzilem ze sporym kapitalem i lipka wyszla sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.