Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam sposobu jak oznaczyc ze dany link zostal klikniety w okreslonym przedziale czasowym
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
brzuska
Witam, na samym poczatku chcialbym zaznaczyc ze jestem zupelnym amatorem i poszukuje jakiegos gotowego rozwiazania ktore moglbym wstawic na strone.
Chcialbym aby linki na stronie zmienialy kolor w zaleznosci od tego kiedy zostaly klikniete, a z Polskiego na nasze zeby to wygladalo nastepujaco:
Mam jakis link, ktory powiedzmy jest koloru bialego i teraz jesli ktos na niego kliknie chcialbym zeby ten link zmienil kolor na np zielony na czas powiedzmy 10 minut liczac od momentu kiedy zostal klikniety jak byl bialy, kazde klikniecie w link kiedy jest zielony zeby nie mialo wplywu na to ze czas zaczyna sie liczyc od nowa (czli kiedy uplynelo te minimum 10 minut link zmienia sie z powrotem na bialy i wtedy jesli ktos znow na niego kliknie zmienia sie na zielony i zaczyna odliczac na nowo te 10 minut). Mam nadzieje ze nie zagmatwalem zbytnio, bede wdzieczny za wszelkie sugestie i pomoc smile.gif
Pozdrawiam
fklar
Jeśli ma to działać dla wszystkich gości, możesz utworzyć warstwę na link, czyli np. w bazie danych tworzysz tabelę z linkami i licznikiem dla każdego, wtedy wszystkie linki musiałyby mieć postać http://twojastrona.xx/link.php?id=129 i dopiero po kliknięciu przenosi na wskazaną stronę, w międzyczasie podbijając licznik klików.
Drugie rozwiązanie jakie przychodzi mi na myśl to użycie JS i dodanie skryptu przy kliknięciu w link i wywoływanie odpowiedniego pliku z licznikiem. Nie wiem jednak czy to będzie rzeczywiście skuteczne.
brzuska
No spoko tylko gdzie tu zmiana koloru linku na ktorej tak bardzo mi zalezy?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.