Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jaki CMS do obsługi bazy danych z przypominaniem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Rafal111
Jako że nie moge doczekać się nikogo do zrobienia prostej stronki, postanowiłem sam w wolnej chwili zadziałąć. To ma byc prosty portal, najlepiej na darmowym CMSie.
Ma obsługiwać bazę danych z artykułami które każdu user sobie wybiera z listy i dodaje do swoich wg potrzeb. Nastepnie na podstawie właściwości i wpisów w danym produkcie, user dostaje w ciągu roku przypomnienia na maila. Potrzebuję też aby posrtal miał możliwośc dodawania artykułów, wysyłania bliuletynów oraz by każdy user mógł dodawać produkty które po zatwierdzeniu admina są widoczne publicznie i mogą być wykorzystane później przez innych.
Proszę o pomoć w wyborze bo np w Quic CMS czy Joomla nie wiem czy da sie jakos prosto dorobić te moje zapytania do bazy.
memory
za 50 zł nikt ci tego nie zrobi. Joomla będzie odpowiednim cms
Rafal111
nikt nie pisał że za 50zł smile.gif
jeden mnie oszukał, drugi dostał 500zł i już drugi miesiąc czekam

więc chyba sam to zrobie ... Jommle troszke znam tylko nie wiem jak tam dorobić kod który ja chce
peter13135
Dziwne, tak po prostu wysłałeś komuś 500zł i czekasz aż Ci zrobi ? Nie masz umowy z konkretnie podanym terminem ?
Rafal111
jest umowa i już dawno po terminie
właśnie ją zrywam i odzyskuje zaliczkę

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.