Witajcie!

Robię panel gracza na serwer SA:MP, ale problem mam tylko z rejestracją konta globalnego. Mianowicie:

kod:
  1. <?php
  2.  
  3. if(isset($_POST['submit']))
  4. {
  5. $informacje = informacje($_POST['nick']);
  6. if(strlen($informacje['NickOOC']) > 0) die("Taki user już istnieje!");
  7. @file_put_contents("ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Konta/Globalne".$_POST['ooc'].".ini","Haslo = ".$_POST['haslo']."\r\nNick = ".$_POST['ooc']."\r\nPostac1 = brak\r\nPostac2 = brak\r\nPostac3 = brak\r\nPostac4 = brak\r\nPostac5 = brak\r\nKonto = 1\r\nOnline = 0\r\ngUID = ".$_POST['guid']."\r\nAdmin = 0\r\nPremium = 0\r\nAdminJail = 0\r\nGameScore = 0\r\nPostacie = 0\r\nNoRUN = 0\r\nNoOOC = \r\nNoGUN = 0\r\nKlatwa = 0\r\nNick = ".$_POST['ooc']."\r\nNoVEH = 0\r\nNoHP = 0");
  8. echo 'Zarejestrowałeś się!<br />Uwaga! Aby stworzyć konto IC wejdź do gry nickiem OOC(Login konta Panelu)!';
  9. }
  10. else
  11. {
  12. ?>
  13. <form method="post">
  14. <table width="50%">
  15. <tr><td>Nick OOC:</td><td><input type="text" name="ooc"></td></tr><br />
  16. <tr><td>Hasło:</td><td><input type="password" name="haslo"></td></tr><br />
  17. <tr><td>Twoje Global UID:</td><td><input type="info" name="guid"></td></tr><br />
  18. </select></td></tr>
  19. <tr><td>Zarejestruj konto Globalne</td><td><input type="submit" name="submit" value="Rejestruj!"></td></tr>
  20. </table>
  21. </form>
  22. <?php
  23. }
  24. function informacje($ooc)
  25. {
  26. //$info = fopen("".$ooc.".ini", "r");
  27. $info = @file_get_contents("ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Konta/Globalne".$ooc.".ini");
  28. $info = explode("\r\n", $info);
  29. $informacje = array();
  30. foreach($info as $tekst2)
  31. {
  32. $tekst = explode(' = ', $tekst2);
  33. $informacje[$tekst[0]] = $tekst[1];
  34. }
  35. return $informacje;
  36. }


Chcę aby do tworzonego konta zapisywało się odpowiednie gUID : <tr><td>Twoje Global UID:</td><td><input type="info" name="guid"></td></tr><br />
</select></td></tr> - tą linijke nie wiem jak zrobić. Można podejrzeć w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne/Ustawienia.ini tam jest linijka Konta Globalne = 12 ( na przykład) i chcę aby dla nowego konta dawało np.: gUID 13, czyli o 1 większe od ilości kont w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne/Ustawienia.ini Konta Globalne =...


Proszę o szybką pomoc. Dopiero się uczę, prosiłbym o jasne wytłumaczenie, a najlepiej podanie gotowej linijki.