Witam posiadam serwer w nazwa.pl i w celu uzywania skryptu potrzebuje miec zainstalowany ffmpeg na moim serwerze a nie bardzo wiem jak to zrobic. Bylbym wdzieczny jesli ktos wie jak mi pomoc blad od tego skryptu wyglada tak :
sh: /usr/local/bin/ffmpeg: Nie ma takiego pliku ani katalogu
Bardzo dziekuje za pomoc
thek
1.10.2013, 21:12:58
Bo musiałbyś mieć zainstalowany na serwerze ffmpeg. Na nazwa.pl? Zapomnij... Po kilku użyciach miałbyś maile za rżnięcie serwera zapewne. Nazwa to shared niewiele inny od home.pl i podobnych. Do takiego skryptu bez choćby najprostszego dedyka nie ma co podchodzić. I oczywiście lepiej się dopytać, czy Ci na taki skrypt by się nie burzyli administratorzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.