Cześć! Od razu mówię, że starałam się szukać i na forum i na hotscripts.pl i ogólnie w internecie, ale nie bardzo wiem jak ugryść swój problem. W php jestem zielono-żółta, potrafię jedynie osadzić gotowy kod php na stronie laugh.gif Po prostu bardziej się znam na grafice, htmlu czy cssie, no a php troszkę mnie przeraża.

Postaram się opisać skrypt jakiego szukam. Wydaje mi się, że nie jest to zbytnio zaawansowana sprawa, jednak chciałabym to odrobinkę rozbudować. Chodzi o małą tabelkę na stronie, gdzie każdy mógłby dodać numer telefonu z małym opisem (możliwe że oprócz opisu byłaby skala 1-3), numery zapisywałby się do bazy, żeby potem inna osoba mogła wyszukać po numerze i zobaczyć opis czy ocenę.
Może pokażę graficznie tak na szybko, mniej więcej o co mi chodzi.

I potem 2 opcje, jeśli numer jest w bazie wtedy wyświetlany jest opis i ocena. Jeśli numeru nie ma w bazie, wyświetla się napis 'Brak numeru, może chcesz go dodać?' i pod spodem formularz dodawania numeru.

Mam świadomość że raczej nie ma gotowego rozwiązania, ale napewno jest coś na czym mogłabym się wzorować. Oczywiście wszystkie numery kierunkowe wraz z flagami będę musiała wstawić ręcznie.

Bardzo Was proszę o pomoc, jakieś wskazówki jak się za to zabrać.
Z góry dziękuję happy.gif