Hej,

Szukam intensywnie skryptu, który pozwoliłby moim użytkownikom w bardzo szybki i łatwy sposób zostawić na mojej stronie wpis w stylu "przydałby Wam się lepszy design", etc.. Bardzo dobrze jest to zrealizowane tu: http://www.userrules.com/ , ale za skomplikowane jest dodawanie wpisu (za dużo pól, mnie interesuje tylko email + treść).

Opiszę ideał tego co potrzebuję, a jeśli ktoś zna coś podobnego (albo ma to napisane i może udostępnić skrypt niedrogo) to chętnie posłucham:
1. User klika na button "Feedback".
2. Wyświetla mu się popup podzielony w połowie:
- z lewej prosty formularz (email, wpis, prosta captcha),
- z prawej lista istniejących wpisów z datami dodania (z suwakiem do przewijania).
3. Po uzupełnieniu formularza i captchy user klika OK, i automatycznie wpis się dodaje bez przeładowania strony (email jest ukryty rzecz jasna). Userowi wyświetla się też komunikat, że dzięki za dodanie wpisu, podziel się naszą stroną na: {i tu lista social engines}
4. Przy każdym kolejnym wpisie ja dostaję powiadomienie mailowe.

Ewentualnie jeszcze możliwość odpowiadania na wpisy, ale nie jest to super konieczne.

Prawdę mówiąc ideałem byłoby zrobienie tego używając komentarzy facebooka - user otwiera popup i ma to wszystko co wyżej, tylko zrealizowane za pomocą komentarzy FB. Idealnym ideałem byłoby gdyby te wpisy zostawione w tym popupie automatycznie pojawiały się na stronie FB mojej firmy. Czy da się tak zrobić?

Pzdr.