Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moja strona w google.pl
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
tomal85
Witam założyłem stronę internetową http://suknieslubne-kopycinska.prv.pl/ ,problem polega na tym że jestem początkujący i nie wiem jak zrobić żeby po wpisaniu słów kluczowych strona pokazała się w wyszukiwarce Google, teraz nawet po wpisaniu nazwy strony w Google nie ma rezultatów tak jakby nie istniała. Proszę o pomoc jak to zrobić.
ctom
primo: raczej tutaj szukaj jak to zrobić

secondo: czy naprawdę firmy nie stać na normalny hosting i domenę questionmark.gif pomijam wygląd strony bo to kwestia gustu (a o gustach się nie dyskutuje )
tomal85
Cytat(ctom @ 14.12.2013, 14:10:28 ) *
secondo: czy naprawdę firmy nie stać na normalny hosting i domenę questionmark.gif



odpowiedz : w innym przypadku nie bylaby na prv biggrin.gif

Cytat(ctom @ 14.12.2013, 14:10:28 ) *
pomijam wygląd strony bo to kwestia gustu (a o gustach się nie dyskutuje )


czyli według twojej opini strona wyglada tragicznie questionmark.gif podziel się ja dopiero zaczynam . pozdr.
ctom
Cytat(tomal85 @ 14.12.2013, 16:31:55 ) *
odpowiedz : w innym przypadku nie bylaby na prv biggrin.gif


dawno żona kupowała tego typu asortyment - ale marże chyba tak nie spadły by 10 zł miesięcznie wpływało aż tak na koszty

Cytat(tomal85 @ 14.12.2013, 16:31:55 ) *
czyli według twojej opini strona wyglada tragicznie questionmark.gif podziel się ja dopiero zaczynam . pozdr.


to TYLKO moja opinia :
- czarno-białe zdjęcia na froncie jest OK , ale chyba przez to otocznie i ten TOP całość kojarzy mi się z zakładem pogrzebowym.
- nie zauważyłeś, że zdjęcie w tel się nie jest odpowiednie to tego ?
- zdjęcia w galerii , mistrzostwo świata ( przecież można poprosić o zgodę i normalnie je eksponować)

czasami łatwiej kupić i wdrożyć niż "tworzyć" coś na siłę.

popatrz koszty :
- zakup hostingu : 50zł
- zakup domeny : 12 zł
- instalacja wordpressa : 0zł
- zakup jakiegoś szablonu np. tu : ~ 150 zł

pomijam koszt zdjęć oraz pracy przy wdrożeniu, bo jeśli nie umiesz to dolicz kolejne 500zł - ot i masz stronę gotową.

kwestia pozycjonowania (czyli by Cię znaleźli na te słowa kluczowe, które chcesz ) - to już Cię wcześniej odesłałem na odpowiednie forum. I chyba jak zdążyłeś się zorientować koszt strony przy koszcie pozycjonowania to małe piwo smile.gif



sloneczniki
No zaraz zaraz, ale w ogóle zawsze nowo utworzona strona nie pojawia się w wynikach google, jeśli nic się w tym celu nie zrobi smile.gif Czy było jakieś pozycjonowanie? muszą być linki prowadzące do strony, takie dróżki, przez które robot google tam dojedzie i się dowie o jej istnieniu wink.gif
Jeśli chcesz wiedzieć na której jest pozycji (jeśli jest wśród pierwszych 100) to użyj cmonitor.pl Kolejna sprawa to co poprzednie osoby napisały - hosting ma znaczenie, bo na darmowym truniej wypozycjonować ( ale też się da to zrobić bardzo dobrze ) bardziej mnie martwi kwestia: na dole jest wielka, na prawdę wielka reklama deal.pl czy to wymiana linków i ktoś Ci płaci za tę reklamę czy to reklama, która jest z powodu tego, że darmowy hosting?
Jeśli chce się tanio, prawie darmo i bez reklam, to proponuję na cba.pl - tam mam kilka stronek. Oczywiście też wyskakuje reklama i to taka ciężka w javie, że strona się długo ładuje, ale za to kilka złotych kosztuje wyłączenie reklamy na 3 miesiące. Chyba taniej się nie da, po wyłączeniu reklamy strona chodzi już bardzo szybko. Jeśli chodzi o tematykę pozycjonowania i optymalizacji, to tak wielka reklama u Ciebie sprawia, że na starcie strona jest źle widziana przez google i o wiele trudniej będzie się przebić przez całą konkurencje.
FKimono
Szukaj dobrych katalogów stron
timon27
Cytat(ctom @ 14.12.2013, 18:24:58 ) *
to TYLKO moja opinia


Nie tylko.
Stronę trzeba znacznie poprawić:
- tło jest małe i na brzegach głupio wygląda (powinno być jakieś przejście)
- logo przypomina mi internet z lat 90tych
- czerń i biel wywołuje u mnie wrażenie zakładu pogrzebowego
- reklamy z prv nie zachęcają (przesuń przynajmniej menu niżej aby nie było zasłonięte przez reklamę)
Nie skorzystałbym z usług firmy która ma taką stronę - strona również świadczy o profesjonalizmie firmy.
przemyslawgrzywuski
Zdjecie ladne, ale strona sie totalnie rozjezdza.
Popraw css-y i potestuj na roznych przegladarkach.
Nawet jesli strone wypozycjonujesz, albo raczej podlinkujesz to kiepski wyglad i rozjezdzajaca sie strona sprawi ze ludzie opuszcza ja od razu.
Poza tym moim zdaniem za duzo tam sie dzieje, a to przeszkadza i odwraca uwage od tresci. Bannery tez ci raczej chyba niepotrzebne.
Kolejna rzecz to kod strony. Sprobuj moze z wrzuceniem strony do jakiegos narzedzia od sprawdzania SEO.
Lichannoosee
Cytat(przemyslawgrzywuski @ 21.03.2014, 13:41:32 ) *
Zdjecie ladne, ale strona sie totalnie rozjezdza.
Popraw css-y i potestuj na roznych przegladarkach.
Nawet jesli strone wypozycjonujesz, albo raczej podlinkujesz to kiepski wyglad i rozjezdzajaca sie strona sprawi ze ludzie opuszcza ja od razu.
Poza tym moim zdaniem za duzo tam sie dzieje, a to przeszkadza i odwraca uwage od tresci. Bannery tez ci raczej chyba niepotrzebne.
Kolejna rzecz to kod strony. Sprobuj moze z wrzuceniem strony do jakiegos narzedzia od sprawdzania SEO.

"Strona" to za duże słowo na to smile.gif
Obecna strona nie nadaje się do pozycjonowania.
Brak treści, darmowy hosting, brak jakiekolwiek contentu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.