Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki to skrypt?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
marat09
Witam
interesuje mnie sklep internetowy, szukam odpowiedniego dla mnie skryptu. Chciałbym aby sklep wyglądał mniej więcej tak: fabrykakluczy.pl czy jest jest możliwość sprawdzenia na jakim skrypcie jest on zrobiony?
markonix
Wg mnie to autorski sklep.
com
stopka prawdę Ci powie Project by Novative.pl biggrin.gif tak jak powiedział markonix sklep wykonany na zamówienie wink.gif
markonix
Akurat ta informacja w stopce niekoniecznie musi zawierać twórcę oprogramowania, a jedynie szablonu - projektu graficznego.
Swoje opinie oparłem o kod JS/HTML i meta tagi.
pedro84
Coś autorskiego: http://www.fabrykakluczy.pl/administrator.
com
Cytat
Akurat ta informacja w stopce niekoniecznie musi zawierać twórcę oprogramowania, a jedynie szablonu - projektu graficznego.

Owszem, ale wtedy raczej używa się Designed by biggrin.gif Też nie stwierdziłem tego po samym wpisie w stopce, ale ona była podpowiedzią smile.gif którą ostatecznie pedro84 potwierdził...
marat09
próbowałem dowiedzieć sie u źródła smile.gif ale bez odzewu. Novative.pl przynajmniej w tej chwili juz nie istnieje.
Nie ma prostego sposobu na sprawdzenie tego skryptu?
pedro84
Cytat(marat09 @ 14.12.2013, 23:38:15 ) *
Nie ma prostego sposobu na sprawdzenie tego skryptu?

Jest. A nawet są, dwa:
- zapytaj właścicieli
- sprawdź na FTP.
aniolekx
Cytat(pedro84 @ 14.12.2013, 20:48:18 ) *



hehe trochę wtopa smile.gif, to mozna sie pokusic i sprawdzic sql injection
marat09
Cytat
Jest. A nawet są, dwa:
- zapytaj właścicieli

Właściecieli pytałem - bez odpowiedzi.
Czy ktoś z was jest w stanie to ustalić jestem w stanie nawet za to zapłacić. :-)
pedro84
Cytat(marat09 @ 15.12.2013, 12:04:34 ) *
Właściecieli pytałem - bez odpowiedzi.
Czy ktoś z was jest w stanie to ustalić jestem w stanie nawet za to zapłacić. :-)

No to zostaje kwestia FTP.

A poważnie, to masz problemy z czytaniem słowa pisanego? Toć już Ci parę osób napisało, że to na 90% coś własnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.