Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tekstowa księga gości
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
ga-cek
Witam. Być może ktoś z Was natknął się na podobny skrypt. Przekopuję właśnie http://hotscripts.com i niestety nie mogę znaleźć nic podobnego. Skrypt może być w wersji anglojęzycznej - zrobię wersję polską. Oby miał funkcję akceptowania każdego z wpisów przez administratora i oby był oparty na plikach tekstowych.
Pozdrawiam.
zabb
Zrobisz coś takiego sam z każdą księgą gosci która oparta jest na plikach tekstowych. Wystarczy że jako miejsce docelowe w którym mają być zapisywane wpisy podstawisz inny plik. np.zamiast dane.txt gdzie w orginale skrypt zapisuje wpisy stworzysz plik dane1.txt
Przeglądarka będzie musiała oczywiście nadal wywoływac plik dane.txt ale tam będą tylko wpisy które ty zechcesz wstawić z tych które najpierw powędrują do pliku dane1.txt

Rozwiązanei banalne ale to pierwsz rzecz jak przychodzi mi do głowy.
Osobiście coś takiego stosowałem i to z powodzeniem (jako cenzura) smile.gif potem dorobiłem powiadamianie admina mailem o nowych wpisach i chodziło jak ta lala snitch.gif

Tyle że goście aaevil.gif wkurzali się że ich wpisy pojawiały się z opóźnieniem
ale coś za coć. snitch.gif
Koniq
poszukaj tu : link chyba tam widzialem taki skrypt
ActivePlayer
Cytat
poszukaj tu : link chyba tam widzialem taki skrypt


Haha spoko smile.gif przeciez to jest Twoja stronka smile.gif
ganimedes
Z chęcią bym CI dał mój skrypt ale nie połapisz się. Zresztą musze go przerobić na versje obiektową smile.gif ale puki co polecam www.kess.snug.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.