Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: button z mozliwoscia wyboru druzyny i wyswietlenia jej tabeli pod tym buttonem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
k4miill
Witam,

Szukam skryptu takiego ze mam na lewej stronie możliwość wyboru z buttona drużynę i wyświetlenia tabeli ligi pod nią coś takiego jak na obrazku. wybieram team 1 i wyświetla mi się tabela team 1 i tak samo chce żeby było z innymi. team 2 tabela team2.




Oczywiście mam odpowiedni plugin dla tabeli i żeby wyświetlić tabele z boku muszę wkleić taki kod [leagueengine_show_season lid=1 sid=3] lub normalnie link do tabeli. Dzięki za pomoc
tomxx
PHP nie działa "na żywo". Zrób to w JS.
k4miill
Dzieki za info a wiesz może jak to wykonac bo niestety nie mam juz czasu aby uczyc sie JS
PrinceOfPersia
To się nie zajmuj takimi rzeczami, tylko zleć to komuś, kto zna JS.
k4miill
A gdzie napisałem że się za to zabieram?... Chyba pisze wyraźnie że nie znam się na JS!!

Do Moderatora: Da rade przenieść to do odpowiedniego działu?
tomxx
Mniej więcej wygląda to tak:
  1. var team1 = '... kod HTML dla tabeli teamu1';
  2. var team2 = '... kod HTML dla tabeli teamu2';
  3. // ...
  4. var team6 = '... kod HTML dla tabeli teamu6';
Tej tabeli dajesz jakiś id, a do option'ów onclick:
  1. <option onclick="document.getElementById('tabela').innerHTML=team1;">TEAM 1</option>
  2. <option onclick="document.getElementById('tabela').innerHTML=team2;">TEAM 2</option>
itd.
k4miill
Cytat(tomxx @ 19.01.2014, 21:02:27 ) *
Mniej więcej wygląda to tak:
  1. var team1 = '... kod HTML dla tabeli teamu1';
  2. var team2 = '... kod HTML dla tabeli teamu2';
  3. // ...
  4. var team6 = '... kod HTML dla tabeli teamu6';
Tej tabeli dajesz jakiś id, a do option'ów onclick:
  1. <option onclick="document.getElementById('tabela').innerHTML=team1;">TEAM 1</option>
  2. <option onclick="document.getElementById('tabela').innerHTML=team2;">TEAM 2</option>
itd.


Dzięki kolego za wskazówki ale powiem Ci ze nadal ciemno to widzę z mojej strony smile.gif tzn wiem co tam pozmieniać itd ale kurcze widzę ze chyba tą część skryptu trzeba jeszcze trochę rozbudować albo się mylę. Jeżeli mógłbyś zrobić mi prosty skrytp JS do tego ja już jakoś po swojemu go rozbuduje smile.gif. Dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.