Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: płatności sms
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
peklo
witam
Chciałbym zrobić na stronie płatność poprzez wysłanie płatnego sms-a. Generalnie chodzi mi o to, że osoba chcąca umieścić płatne ogłoszenie musi wysłać sms za którego zapłaci a ja coś zarobię. Znalazłem gotowe rozwiązanie dotpay.
I teraz pytanie brzmi czy to jest dobre rozwiązanie czy są może jakieś lepsze i oczywiście czy coś za to muszę płacić?
Może być jeszcze wpłata na konto ale nie wiem co jest potrzebne.
Wazniak96
Ja miałem konto na platnosci-online.pl, a z tego co się orientują są to podobne serwisy.

W każdym razie tutaj się absolutnie nic nie płaciło, z tym że po wysłaniu sms firma przycina odpowiednią sobie prowizję. Tabelę prowizji można znaleźć na ich stronie. Dlatego sądzę, że przelew jest lepszą alternatywą.

Myślę, że gotowy skrypt jest dobrym i wygodnym rozwiązaniem, aczkolwiek jeśli twój serwer nie ma cURL to skrypt nie zadziała. I wtedy trzeba pobierać paczki i na własną rękę jakoś sprawdzać kody. smile.gif
peklo
na początku bede korzystał z hostingu i domeny na www.az.pl . A jaka to jest prowizja jeśli chodzi o sms i czy kwotę sms ustalam sam i od tego prowizja bo nie robiłem tego jeszcze?
Wazniak96
Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać jak to jest na dotpay ale na płatnościach online masz taką tabelę prowizji, Takie jakie są wartości SMS takie możesz wybrać usługi wink.gif

Rejestracja konta jest darmowa. Sprawdź sam jak to wszystko wygląda.
Lacki2006
Mogę polecić ci dotpay.pl działa jak ta lala konfiguracja jest banalnie prosta, jest też wada strasznie duże prowizje biorą więc musisz się zastanowić czy ci będzie się to opłacało.
valkirek
dotpay bierze 50% prowizji czyli np. za smsa 1,23 PLN dostaniesz 50 groszy bo 23grosze to VAT.
Aktywacja konta kosztuje 10 PLN, musisz im wysłać przelewa aby zweryfikowali Twoje konto bankowe.

Jest jeszcze eurocash.com czy coś takiego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.