Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyszukiwarka w PDO
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
peklo
witam
Szukam jakiejś gotowej wyszukiwarki w PDO , która zapamiętywała by wyniki np w sesji oraz je stronicowała.
Macie może jakieś pomysły?
Z góry dziękuje
peklo
jest tam dzielenie wyników na strony? i czy da się sciągnąć twój skrypt w jakiejś paczce?
nospor
Cytat
Przykład ten w pełni pokazany jest w pliku ex_form_get.php począwszy od paczki Pager_v2.5.zip.
peklo
nospor jak to uruchomić . pomimo wpisania prawidłowego hasła,bazy,itd plik ex_with_mysql krzyczy:
Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in D:\Apache2.2\htdocs\2\ex_with_mysql.php on line 5

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in D:\Apache2.2\htdocs\2\ex_with_mysql.php on line 5

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\Apache2.2\htdocs\2\ex_with_mysql.php on line 6

Czy uruchamia sie to innym plikiem i czy wszystkie są potrzebne?
nospor
Cytat
Access denied for user 'ODBC'@'localhost'
Nic dodac nic ujac
peklo
oj tam nic dodac nic ując czyli co nie mam uprawnień?
nospor
uzytkownik ODBC, ktorym probujesz sie połączyc do bazy, nie ma do niej uprawnien. Nadal nic dodac nic ujac wink.gif
peklo
oj tam nospor nie smiej się , a jak wpisane mam że uzytkownik to root to jest cos źle?
nospor
Przepraszam bardzo, ale w ktorym miejscu ja się śmieje? Zadajesz pytanie, a ja na nie odpowiadam
peklo
oj tak tylko pisze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.