Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Subdomena, czy podstrona?
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
slimboot
Co zyska mocniejsza pozycje w oczach robota google subdomena: strona.domena.com, czy podstrona domena.com/strona.php




nospor
Moze poczytaj wpierw do czego sluza subdomeny i po co sie je robi, a nie dwie minuty potem jak poznales slowo SUBDOMENA juz masz takie pytania
Lichannoosee
Cytat(nospor @ 8.04.2014, 11:28:03 ) *
Moze poczytaj wpierw do czego sluza subdomeny i po co sie je robi, a nie dwie minuty potem jak poznales slowo SUBDOMENA juz masz takie pytania

Przepraszam, że się wtrącę ale to nie była odpowiedź na pytanie. Wiele rzeczy służy do jednej rzeczy a wykorzystuje się do wielu innych.
Odpowiadając na pytanie, subdomena zwiększa moc domeny głównej ale w bardzo małym stopniu. To działa w drugą stronę, domena główna zwiększa moc subdomen poprzez przekazywanie mocy.
Natomiast katalog na domenie to zawartość głównej domeny. Co bezpośrednio zwiększa jej wartość.
nospor
Cytat
Przepraszam, że się wtrącę ale to nie była odpowiedź na pytanie.
Tylko ze Ty nie znasz kontekstu mojej odpowiedzi w stosunku do slimboota. Jak juz pisalem: koles dwie minuty wczesniej poznal slowo "SUBDOMENA" podczas odpowiedzi w innym temacie i od razu rzucil się na subdomeny, gdy akurat w jego problemie nie one byly rozwiązaniem.

I przestan wkoncu podbijac wszystkie stare tematy, bo odnosze wrazenie ze nabijasz sobie posty
Lichannoosee
Cytat(nospor @ 19.05.2014, 14:17:21 ) *
Tylko ze Ty nie znasz kontekstu mojej odpowiedzi w stosunku do slimboota. Jak juz pisalem: koles dwie minuty wczesniej poznal slowo "SUBDOMENA" podczas odpowiedzi w innym temacie i od razu rzucil się na subdomeny, gdy akurat w jego problemie nie one byly rozwiązaniem.

I przestan wkoncu podbijac wszystkie stare tematy, bo odnosze wrazenie ze nabijasz sobie posty

Rozumiem, nie mogłem znać tego stosunku. W takim razie przepraszam.
Odnośnie postów, temat sprzed miesiąca, półtora nie jest odkopywaniem wątków.
Jednocześnie wątki te są prawie na samej górze pierwszej strony.
Wchodząc od razu ktoś pozna moje rozwiązanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.