Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: WooCommerce / Inny CMS - zaciągnięcie produktów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
karol512
Witam,

Powolutku tworzę sobie stronę. Mam jednak mały(w dużym) problem.

Zaczynam zajmować się tworzeniem nadruków na koszulki. Sklep w którym mogę wystawiać nadruki oferuję mi opcję wrzucenia własnego kodu HTML do mojej strony w tedy produkty które są wstawione do tego sklepu pojawiają się w mojej stronie (można w tedy przez moją stronę wybrać produkt, zamówić go, zapłacić).

Jednak mam problem.

Moja strona stoi na CMS WordPress.

Niestety ale sklep który udostępnia kod do wstawienia na stronę ma lipne że tak powiem style (za duże zdjęcia, nie odpowiednie wymiary, buttony itp..) Nie podobają mi się i tyle.

Czy WooCommerce potrafi "zaciągnąć" produkty z tego sklepu lub urywku kodu który mogę dostać ze sklepu i wstawić w nich swój własny styl?

Lub czy inny CMS potrafi tak zrobić? Czy trzeba zlecać autorskie napisanie kodu?



Jeżeli istnieje inny CMS to nie będzie stanowiło żadnego problemu. Jakoś sobie powoli ostyluje. I mogę go zainstalować po prostu w subdomienie.


A może istnieje odpowiedni plugin do WordPress'a?


Proszę o jakieś małe nakierowanie.

Dziękuje smile.gif

JacekJagiello
Tutaj CMS jakiego używasz nie ma znaczenia. Musisz po prosty ostylować(zdefiniować style CSS) dla kodu html który wklejasz na swoją stronę. Możesz te style dodać w pliku style.css twojego motywu.
Jeśli kod który dostałeś zawiera element iframe, to może być problem, i będziesz potrzebował użyć javascript i biblioteki jQuery.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.