Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomoc Login i Haslo
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
wassup
Witam mam prosbe. Potrzebuje scryptu , wchodzac na strone pokazuje sie login i haslo. Chce zeby mozna bylo stworzyc wiele loginow i dla kazdego loginu inne haslo. I kazdy login mial przydzielona dla siebie inna strone.
Pomocy:smile.gif
track
Napisz cos takiego samemu. Jak nie wiesz jak sluze wskazowkami.
wassup
No dobrze nie wiem:)nie mam pojecia wiec moze jakies wskazowki?
track
Zapraszam na maila: track@op.pl

TRACK
wassup
Extra:)a moze ktos mi bardziej pomoze:?
hub3rt
Interesuje cie system logowania oparty na plikach tekstowych czy bazie danych? dry.gif
wassup
Jaki kolwiek:) z góry dziekuje za pomoc:)
bela
jesli na bazie to tak smile.gif
1. wykonujesz select * from users where username='ktos' and password='zahaszowane haslo';
2. jesli zapytanie zwroci wynik user jest zalogowany i ustawiasz ciacho/sesje
ARJ
nic prostszego. jak chcesz więcej informacji to na forum php.pl użyj linku szukaj i tam znajdziesz potrzebne informacje. jak chcesz gotowca to też sobie poszukaj!
hub3rt
Cytat(ARJ @ 2004-11-22 23:56:47)
nic prostszego. jak chcesz więcej informacji to na forum php.pl użyj linku szukaj i tam znajdziesz potrzebne informacje. jak chcesz gotowca to też sobie poszukaj!

Kto szuka nie błądzi tongue.gif Bardzo popularne słowa na tym forum winksmiley.jpg
voytass
a ja polecam koledze Wortal - Hotscripts
wassup
Dobra spoko ale niech ktos mi powie pod jaka nazwa mam to szukac:)
zlitowalibyscie sie a nie tylko poszukaj poszukaj!jak bym nie szukał to i dupy bym nie truł.Zlitujcie sie i dajcie jakiegos gotowca albo chociaz link do niego!
bela
przeciez powiedzialem jak to zrobic aaevil.gif
shima
No popatrz, jeszcze Ci posta nie zamknęli ani nie przenieśli, widać moderatorzy jeszcze śpią. Wiesz, celem tego forum jest pomoc, a nie odwalanie roboty za innych. Sądząc z Twoich postów masz pojęcie o php odrbinkę powyżej zerowego. Poucz się, chociaż odrobinę, tyle, żebyś umiał zadać pytanie.
wassup
Shima: Jak bym mial pojecie to bym sie nie prosil to chyba logiczne! a po drógie widzialem gdzies "odwalanie roboty za innych." (na tym forum) jesli to taki prosty scrtyp to czemu ktos poprostu mi go nie wstawi? czy to tak wiele roboty? chyab nie poprostu kazdy z was chwali sie mozliwosciami a pomoc wyglada na tym masz linka poszukaj sobie. A jesli celem dla was jest pomagac to poprosil bym opis szczegulowy jak to zrobic (dla laika).Shima a z kąd Ty tak dobrze wiesz o celach?
Nie widze zebys miał tu jakis wiekrzy status niż user?czy moze sie myle?wiec jak mozesz sie wypowiadac o celach czegos gdzie jestes tylko szara myszka?A moze Twoj wojek jest Adminem i zapomnial Cie dodac przez pomylke jesli tak to straszne:)widac jesli Moderator nie usunol jeszcze tego postu to mu on nie przeszkadza wiec jesli nie masz zamiaru napisac czegos sensownego to lepiej nic nie pisz:)bardziej mi pomozesz:)
Ps:przepraszam za bledy!
ARJ
moje niewytrzymały tej wypowiedzi. robię ci na rękę, zaglądnij sobie tu:
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=21974
tam sobie już przeszukaj temat to znajdziesz logowanie napisane przezemnie. jeśli tam też nic nie znajdziesz to zobacz tu:
http://forum.php.pl/index.php?act=Search&f=10
scanner
Prywatne wojny proszę przenieść na PW.

wassup: zdecysuj się czy chcesz gotowca, wtedy HotScripts na przykład, czy pomoc w napisaniu - wtedy php Początkujacy i odrobina dobrej woli i samozaparcia.

Zamykam.

Przypominam także, że dział "Skrypty php" dotyczy tylko gotowych skryptów pobranych lub szukanych na sieci, a nie problemów związanych z tymi pisanymi osobiście
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.