Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpMyAdmin i dziwny blad
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Kinool
phpMyAdmin wywala mi dziwny blad:
Cytat
Warning: mysql_query(): Your query requires a full tablescan (table user, 3 rows affected). Use EXPLAIN to optimize your query. in /usr/home/misiek/public_html/myadmin-2.2.7/libraries/common.lib.php on line 596

Warning: (null)(): 1 result set(s) not freed. Use mysql_free_result to free result sets which were requested using mysql_query() in Unknown on line 0


Konfiguracja: php 4.3.9 - Apache 1.3.33 - MySQL 3.23.47 - phpMyAdmin 2.2.7

server MySQL-a chodzi poprawnie (bynajmniej z lini polecen moge wykonywac zapytania i jest ok) wiem ze phpMyAdmin nie jest najnowszy ale z ta wersji MySQL-a powinien poprawnie wspolpracowac

Linia 595 i 596:
  1. <?php
  2. $auth_query  = 'SELECT User, Select_priv '. 'FROM mysql.user '. 'WHERE User = '' . PMA_sqlAddslashes($cfgServer['user']) . ''';
  3. $rs = mysql_query($auth_query, $dbh); // Debug: or PMA_mysqlDie('', $auth_query, FALSE);
  4. ?>
Ive
no a probowales uzyc tego mysql_free_result() bo moze za bardzo zawalona jest pamiec mysql'a i 'nie starcza mu sily' by wykonac to zapytanie tongue.gif no i jeszcze zobacz co ci wyrzuci phpMyAdmin jak dasz Explain przed Select....
Kinool
no ramu zbyt wile nie ma bo 64MB procek 400MHz ale powinno to wystarczyc

po daniu EXPLAIN (do tego zapytani i 2 nastepnych gdzie wysypal podoby blad) odpala sie phpmyadmin ale tylko z baza test sad.gif

no nie wiem o co mu chodzi sad.gif

------ EDIT -----------
OK w php.ini zaznaczylem zeby tylko pokazywal bledy a nie wszystko i ruszylo smile.gif a juz myslalem ze cos z MySQL-em jest zrypane nawet starsza wersje zainstalowalem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.