Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Forum dyskusyjne
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Contritio
Witam serdecznie

Tworzę obecnie serwis o wędkarstwie, gdzie chcę dołączyć do tego forum dyskusyjne. Całość jest oparta na wordpressie z gotowym szablonem. Można zobaczyć to tutaj -> www.wedkarz-morski.com.pl .
Nie wiem zupełnie jak dostawić do tego wszystkiego forum, strona otwiera się domyślnie z katalogu index_html, pragnę wiedzieć zatem, gdzie miałbym dostawić wszystkie pliki od forum dyskusyjnego wstawić.
Moją wizją jest to, aby wchodząc na tą stronę główną oraz klikając w "Forum" otwierała się podstrona czyli www.wedkarz-morski.com.pl/forum jednak aby na niej widniało całe forum w którym to każdy indywidualnie będzie mógł się zarejestrować oraz tworzyć nowe tematy itd. Wszelkie pliki od forum już posiadam, jednak nie wiem gdzie należałoby je umieścić.

Proszę o pomoc, dziękuje.
Turson
Jeżeli forum ma się znajdować w www.strona.pl/forum to pliki forum powinny być w... katalogu forum
Pyton_000
Skoro masz WP to może warto pokusić się o jakąś wtyczkę do forum właśnie do WP o ile nie oczekujesz mega super funkcjonalności, a i użytkownicy będą współdzieleni więc nie trzeba się będzie rejestrować dodatkowo.

http://premium.wpmudev.org/blog/best-5-wor...ins-and-themes/
Contritio
No, udało się wszystko zgrabnie wykonać, nie miałem po prostu pomysłu jak to wklepać, ale już śmiga wink.gif

www.wedkarz-morski.com.pl/forum

Również rozważałem kwestie wtyczek jednakże lepszym rozwiązaniem będzie taki rodzaj forum po kilku istotnych wnioskach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.