Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] zarządzanie treścią strony
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
laska
Czy jest taki skrypt za pomocą którego:

- znajdowałby się panel administracyjny oczywiście wraz z logowaniem admina
- za pomoca tego panelu wstawial bym tekst na poszczegolne podstrony mojego portalu
- obsługa tekstowa bądź poprzez baze danych sql

Jezeli taki skrypt jest to prosze o podanie nazwy lub adresu lub czegos co pozwoli mi go znalesc. Zalezy mi na szybkim aktualizowaniu swojej strony nie podmieniajac plikow includowanych. Nie chcialbym takze instalowac zadnych CMS'ow

Chcialbym zeby skrypt umieszczal informacje ktore chcialbym dodawac na podstronach portalu. tak jak np. w jportalu sa infopage. o cos takiego mi chodzi

z gory dzieki za pomoc

czy moglby mi ktos taki skrypt skombinowac? Oferuje w zamian naprawde skuteczna reklame bez rotacji na portalu WWW.STREFAHH.COM

Statystyki http://stat.4u.pl/?strefa_forum
W tej chwili mamy około 23 tysięcy odłon dziennie!

Jeżeli ktoś by był w stanie mi pomóc to proszę na gg:1312517 zalezy mi na tym bardzo.
Ive
kazdy system portalowy ?
jportal
phpnuke
postnuke
mambo open source
i wiele innych
poszukaj ich sobie w google
laska
tak wiem jakie sa CMS'y i jak sie je obsluguje, ale ja nie potrzebuje zadnego CMS'a poniewaz nie potrafie podpiac pod niego swojej grafiki i nie zabardzo chce mi sie w to bawic. Chce tylko dodawac info na podstronach nie edytujac za kazdym razem includowanego pliku tylko przez prosty panel
ADeM
Najlepiej samemu napisać... nie takie trudne... ja sobiem wlasnie pisze...
bela
gościu, piszesz przeciez ze szukasz systemu zarządzania trescią, idz lepiej na slowniki.onet.pl i zobacz jak to brzmi po angielsku [ hint pierwsze litery to CMS ]
karolski
Sciągnij sobie Webinsta i przeleć tongue.gif cały kod (jest banalny) i zobacz jak to wygląda pokopjuj przerób i masz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.