Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cms do gromadzenia materiałów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
matwiej
Szukam jakiegoś gotowego cms'a do gromadzenia i przetwarzania danych.
Czyli np.
Interesują mnie jakieś zagadnienia związane z HTML np znaczniki. Albo jakieś gotowe skrypty.
Dodaje nowy post, temat w którym podaje tytuł, treść, tagi, działy jakich dotyczy.
Następnie swobodnie mogę przeszukiwać za pomocą strony po tagach, działach zagadnienia które mnie interesują.
Istnieje jakiś gotowy system do tego ?
Turson
Wordpress, Joomla!, Typo3, Drupal
matwiej
Chodzi mi bardziej o system ukierunkowany tylko na to co opisałem
Malukaz
ogólnie cmsy są tworzone nie kierunkowo, więc albo użyjesz gotowego jak kolega wyżej podał, albo napiszesz własny ( co wcale nie jest trudne )
SmokAnalog
Cytat(Malukaz @ 24.07.2014, 19:16:37 ) *
ogólnie cmsy są tworzone nie kierunkowo, więc albo użyjesz gotowego jak kolega wyżej podał, albo napiszesz własny ( co wcale nie jest trudne )

Napisanie CMS-a nie jest trudne, ale napisanie porządnego CMS-a jest BARDZO trudne. I w większości przypadków, poza korzyściami edukacyjnymi, nie opłaca się tego robić.

Ja od siebie polecam WordPressa. Możesz sobie doinstalować wtyczkę do kolorowania składni wrzucanego kodu, na pewno coś znajdziesz smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.