Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt do losowania drużyn
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
PIR_PL
Witam serdecznie,

Poszukuję skryptu losującego drużyny. Napotkałem się kiedyś na coś takiego co działało na zasadzie :

1. Admin dodawał użytkowników uprawnionych do losowania
2. Rozsyłał login (taki sam jak na forum) do tego losowe haslo
3. Logowało się na stronie za pomocą w/w danych
4. Po logowaniu pokawiała się strona z powiedzmy - 18 drużynami piłkarskimi, naciskało się guzik i skrypt losował drużynę, po czym ta drużyna nie byla dostępna do ponownego wyboru.
5. Losowanie otwarte było aż do wylosowania każej z drużyn.
6. W stopce strony ze skryptem losowania była możliwość wejść w podstronę z informacjami, kto wylosował jaką drużynę.

Mam nadzieję że dobrze to opisałem. Bardzo potrzebuję takiego skryptu, jeżeli ktoś kojarzy o co mi chodzi, to bardzo proszę o pomoc.


Ew. zlecę jakiejś dobrej duszy wykoanienie takiego prostego skryptu, za flaszeczkę czy coś smile.gif z tego co wiem, dla osób siedzących w temacie pisania skryptów jest to banalna i szybak do realizacji sprawa.

Pozdrawiam
johny_s
Ja Ci coś takiego mogę napisać, a Ty zastanów się którą flaszeczkę mi kupisz
http://rts.civ.pl/inf/index.php?id=alkohole1
Turson
Każdy nie zaznajomiony z tematem myśli, że to pół godziny roboty. Niech autor spyta się jakiejś firmy, ile by wzięła za to. Pewnie szczęka opadnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.