Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statystki dla strony
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
magnevox
Cześć.

Poszukuje jakiegoś API do tworzenia statystyk strony, odwiedziny, odsłony, przeglądarki ITP. Nie musi być wypasione tylko takie podstawowe informacje.
Próbowałem ogarnąć Analitycs, nawet wyciągnąłem konkretne informacje, jednak aby to działało poprawnie, trzeba się każdorazowo logować na konto google, na to nie mogę sobie pozwolić ponieważ w firmie robimy strony dla wielu klientów i w panelu administratora nie mogą się za każdym razem logować do konta google, to by było bez sensu.
Znalazłem coś takiego jak PIWIK ale nie jestem pewien czy tutaj sytuacja nie będzie podobna jak z google.
Proszę o pomoc
magnevox
Dzięki za linka ale to juz robiłem, i jak możesz sprawdzić trzeba za każdym razem łączyć się z kontem google http://sites.it4business.pl/gapi/examples/....php?demo=hello
by_ikar
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, ponieważ własnie testowałem link który podesłałeś i wystarczyło że zalogowałem się tylko raz. Sprawdź czas działania sesji, sprawdź czy w innych przeglądarkach sesja nie jest gubiona poprzez nieprawidłowy czas żywotności sesji.
magnevox
No właśnie problem jest w tym że TRZEBA się logować, szukam takiego rozwiązania żeby raz w pliku php wpisać dane dostępowe i potem już nie robić takich cudów z logowaniem się
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.