Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Te subfora są bez sensu
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
SmokAnalog
Witajcie,

od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi taka myśl, że podział na subfora nie ma żadnego sensu. Po pierwsze jedni z nich korzystają, inni nie. Przykładowo, dodając temat o programowaniu obiektowym, jedni wrzucą go do działu PHP (lub przedszkole, jeśli to banał), inni do subforum PHP -> Object Oriented Programming. Może miałoby to jakiś sens, gdyby widok tematu (np. PHP) pokazywało wszystko zgrupowane na jednej liście, czyli najnowsze tematy wrzucone do działu PHP i do któregokolwiek z jego subfor. Teraz wygląda to tak, że tematy w subforach cieszą się mniejszym zainteresowaniem tylko dlatego, że są tam. Pewnie to nie takie proste do realizacji, ale moim zdaniem lepiej by było, gdyby trzeba było wrzucić temat do subforum, a wszystkie niepasujące tematy dodawałoby się do subforum o nazwie np. Inne. No i najważniejsze, o czym już wspomniałem - lista grupująca wszystkie tematy dla danego działu.
Turson
Jest w tym trochę racji, ale jak już narzekamy, to mnie bardziej brakuje w "Szybkiej odpowiedzi" dodania szybkiego tagu HTML, CSS, JS, SQL biggrin.gif
SmokAnalog
To nie narzekanie. To próba udoskonalania świata.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.