Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Wykonam][Płatne] Kodowanie szablonów WP
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
Loku
Witam. Chciałem zaoferować tutaj swoją usługę kodowania layoutów pod silnik WordPress. Chodzi mi o dłuższą współpracę webdesigner/koder. Mam parę osób, które mogą mnie polecić więc jak będzie trzeba odniesiemy się do nich.

Moje portfolio: http://lokuproductions.pl/

Prac nie mam, nie mam jak pokazać. Pierwszą zrobię za darmo, do czasu, aż współpracownik stwierdzi, że jest ok.

Co wykonam?:

- Kodowanie stron internetowych pod Word Press lub/oraz ich Design
- Pocięcie szablonu z pozycji .PSD i zakodowanie go do WP lub zwykłego HTML/CSS
- Utworzenie szablonu graficznego oraz jego zakodowanie(firma, portfolio, itd.)
- Wykonanie pojedynczej grafiki np. logo, header, sygnatury, avatary, itd itp.

To, co trzeba to opiera się u mnie na bootstrapie. Kod i klasy czytelne, łatwe do edycji. Portal będzie sprawny i łatwy w użyciu przez silnik WP.

Kontakt ze mną:

GG: 49841298
Skype: lokuprod
E-mail: lokuprod@gmail.com

Nowy wygląd portfolio!
Pyton_000
Kliknij w "O mnie" smile.gif
Loku
Co mozna tam zauwazyc? Wszystko dziala poprawnie, czy cos ominalem/zle zrobilem? smile.gif
tzm
Osobiście jak widzę bootstrapa w ofertach front-endowych to mnie tak odrzuca że szok.
Wszystkie strony na jedno kopyto ... kreatywność spada do minimum niezbędnego.
No ale działaj, może się wyrobisz.

ps. to nie hejt.
Spawnm
Cytat(mitorski @ 20.08.2014, 15:21:46 ) *
Osobiście jak widzę bootstrapa w ofertach front-endowych to mnie tak odrzuca że szok.
Wszystkie strony na jedno kopyto ... kreatywność spada do minimum niezbędnego.
No ale działaj, może się wyrobisz.

ps. to nie hejt.

I dobrze że na jedno kopyto, wreszcie jakaś standaryzacja internetu.
Bootstrap zapewnia że treść będzie czytelna, a o to chodzi w małych stronkach.
Lepsze to od tych kiczowatych rozpadających się stronek, albo cudactw gdzie nie wiadomo o co chodzi.
Jak robisz aplikacje desktopowe w c# też jedziesz jedynym słusznym standardem wyglądu które zapewnia IDE.
viking
Tylko że i tak się rozpada. Na komórce 720 i chrome tekst wypada poza blok ogólny i jest przewijanie strony w bok. Poza tym błędy w tekście.
Loku
Witam, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Doceniam tą krytykę i wiem, że to nie hejt smile.gif

Na komórkach mówicie rozpada się, właśnie nie miałem na czym sprawdzić. Za chwilę siądę i zrobię tą stronę jako responsywną, postaram się i wyjdzie. Więc do 2-3h powinno na komórkach działać poprawnie. Jeśli chodzi o bootstrapa, to używam go od niedawna i fakt, lepiej mi idzie bez używania tego framework'a. Ale uczę się cały czas, jeszcze młody jestem smile.gif. Jeszcze jedno, to, że moje portfolio jest dość proste i może dla niektórych słabe to tylko ze względu takiego, iż ta strona jest tylko do pokazania treści, która opisuje samego mnie. Wiem, że powinna być bardziej dopracowana, ale mam parę projektów do wykonania i czasu też brak, ale siądę i dopracuję tą stronę w przynajmniej 95%. Bo to jednak ważna wizytówka.

Pozdrawiam i zapraszam chętnych do współpracy. smile.gif
ohm
Co do RWD to możesz sprawdzać sobie na http://www.responsinator.com/ dość pomocne.
Loku
@Up, świetna sprawa - nie wiedziałem o tej stronce. Dzięki za pomoc, teraz portfolio powinno działać responsywnie.

Pozdrawiam i zapraszam do podjęcia ze mną współpracy smile.gif
Turson
Strona nie mieści się w 1366px ohmy.gif portfolio do kosza
Loku
Aktualnie jestem w trakcie poprawek na portfolio. Do kosza go nie wyrzucę, nie ma takiej opcji smile.gif Jutro już powinno być dopracowane i wezmę się za resztę zleceń/projektów.

Pozdrawiam
Turson
Do kosza w sensie, że jako potencjalny klient widząc takie portfolio, od razu zamknąłbym kartę
Loku
No dobrze, ale ze względu na to, że w tym akurat momencie się rozpada całe ułożenie i że nie jest responsywne? Czy chodzi o to, że całokształt i sam pomysł jest odrzucający? W sensie grafika i projekt?

Dzień dobry! Moje portfolio jest już zaktualizowane i jest ono responsywne na urządzenia mobilne, napisane przy pomocy bootstrapa.

Zapraszam do sprawdzenia - http://lokuproductions.pl

Pozdrawiam,
Patryk Loku J. smile.gif
viking
Po tych zmianach na telefonie sypie się totalnie.
tzm
Cytat(Spawnm @ 20.08.2014, 15:38:42 ) *
I dobrze że na jedno kopyto, wreszcie jakaś standaryzacja internetu.
Bootstrap zapewnia że treść będzie czytelna, a o to chodzi w małych stronkach.
Lepsze to od tych kiczowatych rozpadających się stronek, albo cudactw gdzie nie wiadomo o co chodzi.
Jak robisz aplikacje desktopowe w c# też jedziesz jedynym słusznym standardem wyglądu które zapewnia IDE.



Kto co lubi, faktem jest że bootstrap jest godnym uwagi frameworkiem, estetycznym i ogólnie dobrym.
Sam z niego na potęgę korzystam z tym wyjątkiem że do aplikacji backendowych. Nie każdy chce zaprzęgać front-endowca po to żeby mu zrobił coś w bootstrapie za cholera wie jaką kasę - bo ile teraz stoją strony? 1000?
To tą samą robotę ja zrobię za 200 i nie dlatego że jestem studentem i zaniżam stawki na rynku, po prostu i tak muszę mieć jakiś podgląd pisanych aplikacji a bootstrap daje taką możliwość bardzo szybko. A że jest estetyczny właśnie i prosty to większości klientów to bardzo pasuje i zostaje potem wersja ' robocza '.

A przy takim bootstrapie prawda jest taka że znajomość html'a i css'a spada do minimum koniecznego, raczej trzeba się nauczyć trochę hexa, poczytać dokumentacje i teraz każdy może być front'endem.
Nie pasuje mi to po prostu ze względów takich że ja się musiałem parę lat uczyć żeby napisać swój mini framework RWD a teraz każdy ma gotowca. Gdyby tak nie było to zamiast 200 złotych mógłbym brać 1000 za interface.

Tyle.
Izzder
Widziałem że gdzieś wyżej ktoś polecal responsinator do przystosowywania stron na mobilne urządzenia.

Po lewej screenshot z mojego crapowatego androida, po prawej to co wymyślił responsinator. Na obu odpalona ta sama, przykładowa strona.
Jak widać, mimo że strona w miarę akceptowalnie się przystosowuje do starusieńkiego android browsera na badziewnym telefonie, to responsinator zupełnie z nią sobie nie radzi. Odradzam używanie tego typu aplikacji, nie oddają rzeczywistości ani trochę. Lepiej poszukać jakiegoś znajomego który miałby cokolwiek z androidem/iosem i poprosić żeby wszedł na stronę.
Pyton_000
A czy przypadkiem Twój andek nie ma ustawionej opcji coś w stylu "wyświetlaj jak na Desktopie?"
Izzder
Nie, "wersja komputerowa" nie jest zaznaczona.
Loku
Witam serdecznie.

Więc tak, portfolio zostało ukończone i zostało wykonane responsywnie, przez własny pomysł, prosto i czytelnie. Bo taki miałem zamiar. Wszystkie projekty, które tworzę są wyraziste oraz czytelne. Portfolio działa na urządzeniach moblinych, nawet ta strona wyżej podana na to wskazuje.

Projekty w moim portfolio zostały poukładane posortowane i można obejrzeć co wykonałem(narazie 4 prace, gdyż resztę mam na dysku w piwnicy).

Jeśli ktoś jest chętny do zawarcia ze mną współpracy, może być to umowa o zlecenie, lub cokolwiek - zapraszam do kontaktu, który jest podany w pierwszym poście tego tematu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia smile.gif

P.S. Dla ciekawych - mam 2 zlecenia na dość dużą skalę, jedno z nich będę pisał ok. miesiąc, jest to projekt strony z całym systemem CMS w PHP, a drugi to projekt strony dla firmy transporotwej z mojego miasta, niedługo i ona wstanie i ujrzy światło dzienne, więc podam linka jakby co.
Turson
Na pewno wiesz na czym responsywność polega? Od ~950px w dół strona się nie "zmiejsza"
http://i.imgur.com/rYkb8Mv.png
Loku
Zmniejsza się od 1000px smile.gif

Był wrzucony zły plik ze stylami.

Check it now
CuteOne
@tzm czyli bootstrap jest ok ale masz ból czterech liter bo ty musiałeś się uczyć, a inni nie? fck logic..

Co do tego portfolio, to po kliknięciu w screeny pojawia się puste okienko smile.gif poświęć na to weekend, bo teraz to robisz sobie czarny PR smile.gif
Loku
Tak, to prawda. Czy mógłbym moderatora prosić o usunięcie tematu, a napiszę go ponownie bo ukończeniu portfolio w pełni? smile.gif Zaraz pójdzie PW.

Coś za 2-3 dni myślę, że portfolio będzie jeszcze bardziej udoskonalone, a lightbox i reszta też będzie responsywna i działająca.

Pozdrawiam i do zobaczenia smile.gif
mateusz.jarzewski
Cytat(Loku @ 21.08.2014, 20:40:21 ) *
że portfolio będzie jeszcze bardziej udoskonalone

Nawet jeszcze bardziej.....
Podoba mi się taka retoryka, szkoda tylko że rzeczywistość weryfikuje ją negatywnie smile.gif
Damonsson
Cytat(Loku @ 21.08.2014, 20:40:21 ) *
Czy mógłbym moderatora prosić o usunięcie tematu, a napiszę go ponownie bo ukończeniu portfolio w pełni?

Czyli skasujcie temat, a ja będę szukał frajerów, którym wmówię, że znam się na tym co robię i jak w końcu się ich kosztem nauczę, to zrobię sobie nowe portfolio. Weź wyjdź i nie wracaj.
Loku
Widzę, że jak na każdym forum każdy się gryzie, ale nie szkodzi smile.gif Nie, nie chcę robić nowego portfolio, nie chcę zrobić sobie tutaj złej reputacji, aby ludzie mogli później u mnie zamówić bez zastanowienia jedną z usług, które oferuję.

Dwa, czy to ważne, jaka jest moja retoryka? Nie, patrzy się na wykonane projekty, a nie na to jakim sposobem ktoś pisze na forum.

Trzecia sprawa, jeśli nie macie nic więcej do powiedzenia, tylko demotywowanie mnie w tym poście(też dlatego chcę go usunąć) to nie piszcie, ja sobie znajdę klientów lub współpracę i tak, a każdy link na każdym forum jest dla mnie cenny.

Pozdrawiam, miłego wieczoru smile.gif
Janusz1200
Sorry, ze przymarudze jak stary zgred, ale chcialem Ci pogratulowac zapalu i checi do roboty, moze nie od razu znajdziesz klientow, z czasem na pewno, zebys tylko wytrwal w nauce, bo programowanie to jednak sporo nauki, i nie przejmuj sie jakimis forumowymi mięśniakami, niech się napinają, a Ty rób swoje - koduj, czytaj, porównuj i się ogłaszaj. Trzymam kciuki.
Antidox
Nie polecam użytkownika jego poziom jest żenujący. Projekty wykonuje z doskoku oraz często po prostu widzimy musi szukać szybko innych rozwiązać bo podobno nie da się wszystkiego zrobić jak jest w projekcie strony.

Także jeżeli ktoś to czyta to niech ma to ku przestrodze. Musisz jeszcze wiele popracować aby móc oferować płatne usługi w kodowaniu szablonów bo to nie jest tylko prosta praca XHTML/CSS a niektórzy są na to uczą kilka dobrych lat a nie przez wakacyjną historię nauki XHTML/CSS/PHP. ,,Zajmuję się tym od 4 lat a poziom portfolio jest na dostatecznym poziomie oraz innych prac w niby portfolio..., dlatego nie ufam WAKACYJNYM PROGRAMISTOM i nie polecam http://lokuproductions.pl thumbsdownsmileyanim.gif
pedro84
Cytat(Antidox @ 5.09.2014, 00:10:45 ) *
Nie polecam użytkownika jego poziom jest żenujący. Projekty wykonuje z doskoku oraz często po prostu widzimy musi szukać szybko innych rozwiązać bo podobno nie da się wszystkiego zrobić jak jest w projekcie strony.

Także jeżeli ktoś to czyta to niech ma to ku przestrodze. Musisz jeszcze wiele popracować aby móc oferować płatne usługi w kodowaniu szablonów bo to nie jest tylko prosta praca XHTML/CSS a niektórzy są na to uczą kilka dobrych lat a nie przez wakacyjną historię nauki XHTML/CSS/PHP. ,,Zajmuję się tym od 4 lat a poziom portfolio jest na dostatecznym poziomie oraz innych prac w niby portfolio..., dlatego nie ufam WAKACYJNYM PROGRAMISTĄ i nie polecam http://lokuproductions.pl thumbsdownsmileyanim.gif

1. A czegoś Ty się spodziewał?
2. Z ciekawości, pokażesz podgląd projektu, skoro się go zrobić nie da?
3. Programistom.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
IPS Driver Error

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here