Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php/txt] sonda
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
ADeM
Poszukuję prostego skryptu sondy na txt... tak zeby mozna bylo z poziomu strony zmieniac pytania itd... i zeby siem dalo kilku adminow ustawic...
bela
a na hotscripts zajrzeć nie można ?
ADeM
wiem wiem ale nie moge znalezc niczegoo dla siebiem.........
karolski
sądze, że takich postów jest dużo tongue.gif ale poszukaj na jakiś polskich stronach www.webhelp.pl itp. tam są sondy
ADeM
Nie ma zadnej ktora by mi pasowala... prosta sonda... jeden plik txt w ktorym sa glosy... administracja tyle zeby mozna zmienic pytania i odpowiedzi... i oczywiscie sonda ;(;(;(
karolski
no to wes sciagnij sobei jakiegos cms-a i tam masz proste sondy jako koduly jPortal polecam bo jest łatwy i wyciagnij to ale najlepiej sobei napisz sonde to nei jest trudne
ADeM
Ale co jest potrzebne do zrobienia sondy??
bela
Cytat(ADeM @ 2004-12-01 17:52:23)
Ale co jest potrzebne do zrobienia sondy??

chyba najbardziej wyobrażenia jak to ma działać winksmiley.jpg
ADeM
No wlasnie......... jak ro ma dzialac?
Ive
........ no comment =='

user zaznacza opcje klika submit > odwołujesz sonde do skryptu który cos tam ew. sprawdza [jak all ok to dodaje glos, jak nie ... | no i mozna sprawdzac ile temu user ostatnio zaglosowal] wywalasz komunikat "Dziękujemy za głos!" czy tam wyniki sondy i all gra... administracja to sam sobie odpowiedziales kilka postow wyzej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.