Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Darmowy harwester online oraz parę innych narzędzi
Forum PHP.pl > Forum > Optymalizacja i pozycjonowanie stron - SEO
ddaapp
Przygotowałem parę darmowych narzędzi dla pozycjonerów.
Zapraszam do korzystania:

Darmowy harwester google online
Skaner proxy
Narzędzie do filtrowania proxy
Synonimizator tekstu
Hurtowy Skracacz linków

Do zastosowania raczej "na szybko" jeśli nie mamy pod ręką deskopowych narzędzi.

Narzędzia dostępne:
http://stylem.pl/darmowe-narzedzia-seo/
aniolekx
fajne jest to zabezpieczenie z rysunkiem, ale po wyłączeniu JavaScriptu i usunięciu disable z submita bylem w stanie wysłać formularz i nie było komunikatu o błędnym przerysowaniu obrazka, widać nie waliduje po stronie servera, wiec nie zabezpiecza przed robotami.
Linki
No właśnie a bez wyłączenia javy to jak tylko zaczynam rysować to od razu komunikat o tym, że źle i spróbuj jeszcze raz. Z tym zabezpieczeniem nie zyskasz sympatii internautów, bo będą wchodzić, irytować się i opuszczać stronę..
Hurtowy sprawdzacz page rank akurat byłby dla mnie dobrym narzędziem do sprawdzania swojej listy stron www do pozycjonowania. Ale u Ciebie tego nie zrobię wink.gif i jeszcze te przyciski społecznościowych serwisów - zawsze mnie irytuje jak są w takim miejscu, że zasłaniają coś i trzeba przewijać stronę.
Jak tego nie pozmieniasz to na pewno nie zyskasz sympatii użytkowników do swoich narzędzi wink.gif
Daimos
Cytat(Linki @ 19.11.2014, 10:24:58 ) *
No właśnie a bez wyłączenia javy...

Nie trzeba wyłączać javy, wystarczy wyłączyć javascript, java nie ma nic do tego wink.gif

Mi "harwester" nie działa w ogóle. Dostaję czyste pliki tekstowe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.